Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

před 21 minutami, Pavelpu27 napsal:

Dneska to šlo moc dobře
3d20bfa2c6e5f37e8900d272cca5c6de.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ta Kawa je nádherná. Griso jsem měl 1100 a byl to strašnej tank a vlastně úplně strašnej..ale každá jízda byla čirá radost..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Wanderer napsal:

Crusty ty budeš koukám fajnšmekr. Celou tuhle sestavu bych si uměl doma představit. Navíc ty jednoválce už se tady letos prodávaly naposled, už nebudou.

Všechno není moje. Interceptor je tátovo. Bulletů je škoda, doprodaji poslední kusy a šlus. Jezdí se na něm parádně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Crusty napsal:

Všechno není moje. Interceptor je tátovo. Bulletů je škoda, doprodaji poslední kusy a šlus. Jezdí se na něm parádně. 

Na čem je lepší svezení? Ta V7 nebo ten Interceptor? V poslední době mi tyhle motorky vrtají hlavou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Geodet napsal:

Na čem je lepší svezení? Ta V7 nebo ten Interceptor? V poslední době mi tyhle motorky vrtají hlavou.

To je těžká otázka. Svezení je bezva na obou. Je třeba to vyzkoušet. Za mě je lepší Guzzi, je taková hrubší, drsnější. Válce do L s tim hýbající víc než řaďák u Interceptoru. Nedá se říct, na čem je lepší svezení, je to o pocitu každého soudruha. Rozhodně doporučuji vyzkoušet a obě projet. Mě osobně to víc baví na Guzzi. Přeju šťastnou ruku při výběru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Vladar91 napsal:

Ahoj prosimtě co to mas za gumy na tom bulletu?

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 

Ahoj, jsou to Avony, typ ale nevím, snad Roadrider. Jsou to stejné, jako dávají na nové Bullety. Vlastně dávali...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, dneska mi dovezli motokolo na opravu. Nic pro zdejší fandy vysokých rychlostí a objemů, ale musím se podělit. To je tak perfektně vymyšlené a vyrobené, to je radost koukat. Wanderer 98 ccm, výkon 2,5 koně. Šlapky, převody, spojka, ruční řazení, dekompresní ventil, to se prostě musí vidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 10. 2020 v 10:05, M3maniac napsal:

No slepý  ještě nejsem, je to simak a na motor díky full HD tozlišenî nevidím 😉

Rozoznat sa to da napr. podla vyfuku. Origo Simson ho ma na opacnej strane. Fotky su bohuzial takej kvality, akej bola vtedy moja sestra fotografka 🙂

6265223F-D4B6-4EB3-B957-761400F0BEA2.jpeg

8A621AE9-2FF5-47D9-9BBC-EE06CF466DC5.jpeg

DB80689E-F95C-472A-823F-B694BB907E63.jpeg

Upraveno uživatelem Gombo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...