Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

No tak to je mazec.

Ještě k tomu filmu: kdo neviděl, vřele doporučuji. Aspoň pak nebudu za exota, když někde pronesu hlášku: ... a pochčiju Ti bundu 🙂 . Teda doufám, že pokud se jako obvykle předělával dubbing, tato legendární věta tam zůstala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já miluju hlášku: "Tak si zabalíme sračky a jedem na svatbu!" A doufám, že si k tý mašině objednaj fízlové aspoň géčko neřízlýho koksu, samozřejmě s účtenkou a DPH. Fakt šašci.

Edit: Zmiňovanej film doporučuju v původním znění.

Upraveno uživatelem Americkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já musím dnes RAMem. Páč jak píše Wanderer, je venku slunečno. K čemuž já dodávám, že po dlouhé době. A tudíž mám na korbě naloženo asi tak 100 kilo optiky a už se těším na večerní pozorování. Seeing má být v té lokalitě, kam jedu, okolo 1,2 arcs. Paráda 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Wanderer napsal:

Chápu to správně, že venku je po třech týdnech luxusně slunečno a vy místo toho, abyste vyjeli na strojích utíkáte brzo z práce, abyste si pustili film o motorkách? 😀

Neboj vlka nic, všechno se stíhá. Akorát jsem byl v práci jen tak nalehko, tak jsem po chvíli celkem mrznul, to hlavní přijde zítra.

IMG_20201106_124720.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Xenomorfus napsal:

To je ten rozdil mezi motorkarem a majitelem motocyklu ;-).

Kdyz sem onehdy jel v unoru z Ostravy do Jizerskych hor, tak na mne bezkari v Jesenikach taky divne cumeli... A to bylo prave uplne azuro ;-).

no jako zrovna sebe bych neskromně hodnotil jako motorkáře (a samozřejmě majitele motocyklu), ale když povídáš.. :D

 

každopádně ty debaty, kdo je větší motorkář a jak se pozná správnej motorkář mám tuze rád

Upraveno uživatelem Horhe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Wanderer napsal:

Chápu to správně, že venku je po třech týdnech luxusně slunečno a vy místo toho, abyste vyjeli na strojích utíkáte brzo z práce, abyste si pustili film o motorkách? 😀

Si děláš prču, nebo co? Možná jsem zhejčkanej Floridou, ale tohle mám za oknem a nijak lákavý na mašinu mi to nepřipadá.

DSC01700.thumb.JPG.56cc425e5ac000ac31e74830d6f7e068.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Horhe napsal:

no jako zrovna sebe bych neskromně hodnotil jako motorkáře (a samozřejmě majitele motocyklu), ale když povídáš.. :D

 

každopádně ty debaty, kdo je větší motorkář a jak se pozná správnej motorkář mám tuze rád

... Ja se po vice nez 30-ti letech a 450k km za riditkama uz daaaavno nepoustim do zadnych diskuzi. Ja jen jezdim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...