Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Jop, tak to má v podstatě každá mašina (až na některé vyjímky). Suza má navíc tu spojku. Proto sem se ptal, zda mašina stála na stojanu (myšleno bočním). Ten má vetšinou svůj okruh. Takže když nemáš neutrál a sáhneš na startér, neděje se nic. Pokud to chceš přemostit, u Suzuki musíš oba snímače, tedy jak u spojky, tak u bočního stojanu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, shanim garaz v Berouně

(ne stani) kdyby nekdo nahodou vedel, kde ustajit sportstera v Beroune - centrum, budu moc rad, kdyz se ozvete.Idealni kdyby tam byla jedna zasuvka pro udrzovaci dobijeni akumulatoru.Klidne nas muze byt v garazi vice?ja jsem zatim slusny podnajem nenasel, kldine bych i neco koupil, ale opravdu o nicem nevim.Do garaze na vzdalenem okraji se me moc z bezpecnostnich duvodu nechce.Jeste jsem nasel garaz pronajimanou mestem, ale tam bylo cca 10 spolecnych stani a zadna moznost dat si tan treba malou skrinku na boty a bumdu.
jestli vas neco napadne, tak...

 

...Diky za pripadne info a preji pekny vecer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš to pěkný! Ty starý Afriky ty sou prostě parádní. Já sem vo ní taky přemejšlel, ale dálky nejezdim, tak bych jí asi nevyužil, tak jak by si zasloužila. 

Jinak hledám nějakej větší nástavec pedálu nožní brzdy na KTM LC4 640. Neměl by někdo tip? Sjíždim internet a nic co by se dalo použít.

Neměl jsem detail, tak fotka z netu

s-l1600 (1)2.jpg

s-l1600.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky ;-). Tak letos sem stihl nejake ty Alpy, Dolomity, Svycary, atak... Vcil uz enem kolem komina. Ve stredu v podvecer bych vyrazil a ve ctvrtek nejake zarizovani v Praze, pak smer Decin a okoli. No a severem pak zpatky v nedeli...

Co se nastavce tyce, takove drobnosti jsem si vzdycky vyrabel. Nerez, hlinik, podle vkusu kazdeho soudruha... ;-). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Strocek napsal:

Jinak hledám nějakej větší nástavec pedálu nožní brzdy na KTM LC4 640. Neměl by někdo tip? Sjíždim internet a nic co by se dalo použít.

 

Po MX motorce mi zbylo tohle viz.foto, po menší úpravě by to třeba šlo použít... když tak SZ.

DSC04654.JPG

DSC04655.JPG

DSC04656.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Roland Sands díky SZ!

Jinak kuci vono aby to nějak vypadalo a asi dobře drželo, tak to nebude zase taková prdel pro každýho kdo se cejtí, ale to co tam je origo, tak nic moc to uznávám. Jasně dal by se vyrobit, ale každej nemá doma dílnu s vercajkem, svářečku nebo frézu atd. taky materiál na to, takže to je fakt pro nějakýho šikulu, což nepochybuju, že by to Xenomorfus nezmák. 

S tim malovánim tvl. to je zrovna blbej příklad :). Protože kdo jak často maluje (když to teda neni tvuj džob), pak musíš koupit matroš a aby ti v průběhu nedošel, tak samozřejmě koupíš víc, kterej ti pak zbyde. Když nemáš vercajk, tak si ho buď musíš koupit nebo pučit a ten vod koho si ho pučíš, tak má určitě ztvrdlý štětky a válečky, takže by sis je musel stejně koupit, no a protože to neděláš, tak to nebudeš mít tak pěkný jako kdo to dělá pořád, kterej si to ještě vodrbe tam kde potřebuje, zakytuje, přelepí fólií atd. takže suma sumárum když dáš tu předsíň někomu kdo to fakt dělá, tak to budeš mít pěkný, bez nervů, rychlejší a doví jestli by si nebyl na svejch nebo možná v plusu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Instant, cece, me se to vubec nelibi a podle me to ani nebude fungovat na tech stuplech, jak na ceste tak mimo. Ale treba se pletu, tak se tesim na Tve dojmy, jinak samo at slouzi a dela jen radost !

Xenomorfus, todle vzdycky byla, je a bude kralovna. Krasna. 

Dneska byla malicko blbost vyrazit uz po osme, trosku kosa a jinovac podle cesty budil respekt. Bylo to krasny dopoledne.

 

R0029231.JPG

R0029240-01.jpeg

R0029244-01.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milionkrát jsem ti říkal, abys nepřeháněl. Tolik šroubů na motorkách ještě nevyrobili. 😄

Ale chápu, maximum si toho taky opravuji sám. Už i přemýšlím, jestli koupit mašinu na výbrusy válců.

Upraveno uživatelem Wanderer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...