Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

před 22 hodinami, Kupa54 napsal:

Jak to na těhle gumách jezdí?

Myslel jsem, že je to spiš dragster, než enduro 😄😄

 

V 18. 11. 2020 v 12:12, TLD napsal:

Instant, cece, me se to vubec nelibi a podle me to ani nebude fungovat na tech stuplech, jak na ceste tak mimo. Ale treba se pletu, tak se tesim na Tve dojmy, jinak samo at slouzi a dela jen radost !

 

borci neblbnite, to nie je moje :) a ani by som to nikdy takto nespotvoril. ale treba uznat, ze dat 200 koni bez trakcnej kontroly na stuple, to je rozhodne stylove seppuku 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Horhe: Nikoliv. Jen takove "mensi kolecko" po krasach nasi vlasti ;-). Ta fotka je z akce u kamose v Ovesne (na dohled Decina). 

Dneska navrat. Bylo to velmi velmi osvezujici. Nastesti uz sedim doma, liju do sebe caj s rumem a zkousim, zda se krevni obeh zase rozjede :-D. 

IMG_20201122_154816_464.jpg

IMG_20201122_154851_153.jpg

Upraveno uživatelem Xenomorfus
...zmrzlemu mi to mysli pomaleji nez obvykle pomalu ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Xenomorfus napsal:

Horhe: Nikoliv. Jen takove "mensi kolecko" po krasach nasi vlasti ;-). Ta fotka je z akce u kamose v Ovesne (na dohled Decina). 

Dneska navrat. Bylo to velmi velmi osvezujici. Nastesti uz sedim doma, liju do sebe caj s rumem a zkousim, zda se krevni obeh zase rozjede :-D. 

 

 

jenom že jsem tvojí afriku zahlédl tady :)

 

127018608_754934265455591_4496904517025326789_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=piVsdOBBHZ8AX9gFhci&_nc_ht=scontent.fprg4-1.fna&oh=5d04fed5019620456d6425debb15c174&oe=5FDE4BB1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svet je maly. Mi "Jindra" dosel az pozde. Zname se pres 10 let a teprve nekdy loni sem zjistil, ze se jmenuje Jindrich :-D. 

Tedy "Jindra" byl na stejne akci ;-). Motorkarske narozeniny a jen dva na motorkach, chapes to? :-D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě takové doplnění... Akce byla u mého dlouholetého kamaráda, kterého jsem tady párkrát zmiňoval, fotky s Bigem (pár stran zpět) jsou z našeho zářijového výletu Švýcarskem, Alpama, Dolomitama, atd.... Především už ale loni, kdy byl na "velké cestě", sólo s Bigem do Japonska a zpět. (43 tkm). A teď s ním vyšel rozhovor.

Takže koho to zajímá, ať si uvaří čaj s rumem a mrkne...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...