Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Já vím, že oproti většině mám jen takovej "skůtřík", ale mně to stačí. Od Ježicha jsem dostal přešité sedlo a konečně jsem ho nandal - radost.

 

sedlo.jpg

Upraveno uživatelem ricous
menší obrázek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, ricous napsal:

Já vím, že oproti většině mám jen takovej "skůtřík", ale mně to stačí. Od Ježicha jsem dostal přešité sedlo a konečně jsem ho nandal - radost.

 

 

Taky mám tenhle typ. Sedlo máš pěkný. Já už jsem si zvykl na tu trestnou lavici.

 

P1010007.JPG

Upraveno uživatelem Geodet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Wanderer napsal:

Pěkná práce. Jaká je technologie kusové výroby, jestli to není tajemství?

Tajemství to není, já dělám "pouze" povrchovku, tzn. hrubou surovou nádrž ,která je svařena z více dílů vezmu napřed rašplí a pak excentrickou bruskou se smirkem různých hrubostí a nakonec finálka rounem (cca 4 hodiny práce). Ty jsi se ptal spíše ale na výrobu nádrže, tu dělá kamarád (neskutečný machr v oboru), dělá ji podle šablon, kdy jednotlivé kusy válcuje přes rolny, vyklepává a svařuje podle formy (v tomto případě nádrže Norton Dominátor SS 961). Výroba je časově hodně náročná - výroba nádrže cca týden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 2. 2021 v 21:19, ewolucionar napsal:

Udrziavanie el.systemu pocas vymeny baterie pod napatim,, a to z dovodu rozstelovania quickshifteru....?

by som sa spytal co je to quickshifter ale neviem ci tu je tolko zmyslu pre humor :D ja by som vam tie displeje a pišišvorinky zakazal a hotovo. pekne budete mačkať spojku. alebo spojkovať mačku.

btw bavoracky servis je otvoreny.. si tam zavolaj, oni by to snad mali vediet.

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není potíž, tuším nastartovat a počkat půl minuty. Pak každej kvalt držet aspoň 20 sekund, od jedničky po šestku, nemusíš vytáčet, pijánko 4-5 tisíc toček. Každej rok se mi takhle přes zimu rozhodí HP2. Nikdo neví proč, je na udržovačce. Vtipný to je když si poprvý málem nabiješ hubu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, ewolucionar napsal:

Dufal som v osobnu skusenost niekoho,BMW sa k tomu postavi,ze nalozte to doneste a my vam to urobime😅 no ništ,pozistoval som si postup,malo by sa to dat nakalibrovat aj doma.....ale diky

Já to všechno u báva odpojím a pak zase připojím a žádný problém 😁

5F0B032E-6C94-4DCF-869B-A6C375A509D5.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, ewolucionar napsal:

Dufal som v osobnu skusenost niekoho,BMW sa k tomu postavi,ze nalozte to doneste a my vam to urobime😅 no ništ,pozistoval som si postup,malo by sa to dat nakalibrovat aj doma.....ale diky

Z mojich skusenosti so servismi to skor nevedia nez ze by zatlkali. Alebo blba rada, kup si servisny manual..? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, resili jste nekdo pusobeni vibraci pri jizde na moto na vase hodinky? Ma s tim nekdo osobni zkusenost, ze by se mu poskodily? Ja premyslim o lepsich automatech a prave si rikam, jestli vicehodinova jizde na motorce nebude mit na strojek destruktivni vliv. Zatim jsem vzdy mel na motorce jen digitalni hodinky jako Suunto anebo radsi nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...