Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

tak vyklápěčka konečně dorazila

nejdřív jsem koupil LS2, ale dorazila s poškozeným mechanismem vyklápění, celkově vypadala materiálem i zpracováním jako čínskej šunt, takže jsem ji vrátil a koupil vyklápěcí AGV, ta zase dorazila bez zadního nákrčníku, opět reklamace

jako třetí byla v úvaze Bellina, bohužel Bikerscrown nemohl potvrdit termín dodání, takže objednávka v F

zatím se při kanclmotorcyclingu jeví dobře, uvidíme jak na tom bude v provozu

 

20210205_145917.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Peterchef napsal:

Ahoj, resili jste nekdo pusobeni vibraci pri jizde na moto na vase hodinky? 

Jo, mně se povolil středovej šroubek rotoru na 7750 (Sinn 103). GSa s SD zatím OK a to jsem se s nima i jednou fakt zle rozbil. Na mašinu jsem pořídil Géčka, ale občas je prostě zapomenu vzít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Koza_c napsal:

Má někdo radu jak uskladnit funkcni a kompletní motor na BMW enduro.

Motor mám na náhradní díly, kdyby třeba někdy (5, 10let?) bylo potřeba, ale leží zatim jen přikrytý plachtou venku na zemi nebo ho mám přenést někam do vnitřních prostor.

Diky za rady.

Určitě někam dovnitř, do sucha, vyšroubovat svíčku a nalít do válce olej. A klidně můžeš nalít i do motoru do plna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a k oranžádě mi dorazil novej klobouk, ten vpravo. Čekačka 10 měsíců.

prilby.thumb.JPG.78474a4b5c6c699e28eac3e69f774f15.JPG

Ještě přemejšlím objednat TUHLE, máte s ní někdou osobní zkušenost? Mrzí mne, že nemá sluneční clonu, takže bych musel vozit furt dvě pléga, tomu už jsem odvykl. Jinak se mi líbí moc, je současně na špici a je teda prej dost minimalistická, taková oldskůlová...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Gombo napsal:

Potrebujem prezut svoj parnik. Neviete mi poradit nejaky dobry eshop, kde by som za dobru cenu kupil Bridgestonky a nie nejake lezaky?

Já kupuji: na:

https://www.hamletovygumy.cz/bridgestone-c2464/

Zatím vždy bez problémů. I co se týče datumu výroby gum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...