Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Mám něco podobného na Dominatorovi a byl jsem překvapen, že je v tom docela vidět. Otočení dolů stojí za zvážení. Podle mě, fungovat to bude.

Akorát nevím, jak na STK, už jsem slyšel o vyhazovech strojů se zrcátky jinými, než z výroby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kulaté zrcátka musí mít 92mm odrazovou plochu a pokud jsou hranatá, tak 75mm odrazovou plochu. Na STK mají na to měrku. Když jsem dělal evidenční kontrolu na motorce v prosinci, tak jsem se ptal, jak probíhá STK, budu ji letos dělat. Tak mi říkal, že s těma zrcátkama, co tam mám neprojdu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně bych si tam dal zrcátka, v kterých něco vidím. To neznamená, že musí být jen originál, na pár mašinách jsem si s originálama mohl prohlížet akorát předloktí, takže montáž na konec řidítek může být i lepší.

A dostatečně velká plocha je také důležitá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ty Highsidery navíc, kdybys o ně stál, napiš mi. Koupil jsem je s první oranžádou, kde byly namontovaný na zvedlejch řídítkách. Já dal seriový řídítka i zrcátka, tohle mi leží v regále. Jinak na Béčko jsem dával kdysi široký Renthaly a podobný zrcátka, byly super! Daly se otáčet nahoru, dolu, do stran, dovnitř, prostě psí kousky. Nahoru dovnitř byly nejvíc, viz fotka 🙂

 

folder.thumb.JPG.22103ad3547a20d93b15cb123d9dfc99.JPG

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Americkej napsal:

Mám ty Highsidery navíc, kdybys o ně stál, napiš mi. Koupil jsem je s první oranžádou, kde byly namontovaný na zvedlejch řídítkách. Já dal seriový řídítka i zrcátka, tohle mi leží v regále. Jinak na Béčko jsem dával kdysi široký Renthaly a podobný zrcátka, byly super! Daly se otáčet nahoru, dolu, do stran, dovnitř, prostě psí kousky. Nahoru dovnitř byly nejvíc, viz fotka 🙂

 

folder.thumb.JPG.22103ad3547a20d93b15cb123d9dfc99.JPG

 

Podivam se, jak moc mista tam mam, jak jsem koukal na to uchyceni, tak by za rukojeti melo byt kus mista a ja tam mam zavazi.

Ale dekuji za nabidku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jste tu zmínili boční zrcátka na motorku, tak bych měl dotaz. Musím koupit zrcátka na Monstra, protože jsem ho koupil s nevyhovujícími zrcátky. Chtěl jsem normální tykadla, ale jsem nalomený na ty boční. Je v tom opravdu lépe vidět?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...