Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Ráno jsem ještě volal na STK, jestli nebude problém. Říkal, že musí být homologovane a nesmí se překročit šířka motorky. Prej, že centimetr nevadí, ale nesmí to být třeba 20cm. Navíc mi řekl, že je motorkář a je v tom hůř vidět, zrcátka se třepou. Tak já nevím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, gorlo napsal:

Ráno jsem ještě volal na STK, jestli nebude problém. Říkal, že musí být homologovane a nesmí se překročit šířka motorky. Prej, že centimetr nevadí, ale nesmí to být třeba 20cm. Navíc mi řekl, že je motorkář a je v tom hůř vidět, zrcátka se třepou. Tak já nevím. 

Třepou se těm, kteří je neumí správně namontovat. Prostě mlel bláboly. Je tam homologace, tečka. K tý rozdílný šířce se vyjadřovat nebudu, já dával i řídítka o 12 cm širší než serie 🙂 s metrem na mě nikdá nešel. A dají se nastavit hodně variabilně, každej si najde to svý. Dost záleží na každým soudruhovi, jakej má pupek, ruce, kombošku, ergonomie motorky, posez...

Já měl oblíbený šikmo nahoru a ven, to byly užší:

2097335713_ZUZANKA2005003.thumb.jpg.e953c53add3bec3ae49078e3dfd6358e.jpg

A pak svisle nahoru a dovnitř:

1234558178_ZUZANKA2006003.thumb.jpg.60c34796f70051c4bccf6156cac0dc34.jpg

Ale samože si tam každej nacpěte podle svýho gusta a mouder znalců z STK 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si objednal mašinu. K dodání v druhé polovině května. Myslím, že tím pádem je jasné vše. Značka i model. Jenom se modlím, aby se něco nepo ..., a mašina byla k dispozici nejpozději 13.6. Protože to budu slavit narozky. Bude mi třicet. Eeeee vlastně čtyřicet. Eeeeee vlastně ještě o trochu víc 🙂

 

Edit: ať vás nikoho nenapadne napsat že nějakou rejži, a šedesát!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Berte, teď již jako ortodoxní nortonista si tohle prostě nemůžu odpustit. 😄 Předpokládám, že značku jsem trefil.

ale samozřejmě si to užij, to těšení je nejlepší. Já na Commando taky musel nějakou dobu počkat. Teď se v tom vrtám, dolaďuju drobnosti a těším se na první výlet.

80.jpg

Upraveno uživatelem Wanderer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, Bert napsal:

 

Edit: ať vás nikoho nenapadne napsat že nějakou rejži, a šedesát!

 

Pochopil jsem to správně?

Sedmdesát a skůtr z číny? 😛

Držím palce ať mašina dorazí v termínu.

Upraveno uživatelem Oplt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...