Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Pánové, zítra do Metafluxu zavolám a když tak zařídím hromadnou objednávku.

Ten Scottoiler asi dobrý, ale na Commandu bych to nezamaskoval a chci to mít co nejvíc původní. Myslím, že sprej bude stačit, tohle je prakticky jediný stroj, kde to potřebuji řešit. Dominator má na řetěz přímo výdech z klikové skříně, zbytek strojů kompletní kryty nebo kardan.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam pod sedlom nejaky zazrak s elektrickym cerpadlom s ovladanim otocnikom na riaditkach. Celkom to funguje, ale chvilu trva nez clovek ziska odhad na spravne nastavenie toho otocnika vs aktualne podmienky. Kkedysi som to z hecu kupil, tak to pouzivam. Ked clovek trafi dazd, alebo staci aj mokro na ceste, tak je to super, ale koleso to teda zatrepat dokaze ak neodhadnes (alebo zabudnes prepnut) to nastavenie. Inak som pouzival aj teflonovy Motul sprej a tiez to fungovalo. Myslim ze pri nejakom vacsom cestovani by vyhral ten automazac jednoznacne ale ja som kominista, takze myslim ze vyhody a nevyhody oboch rieseni su u mna tak narovnako. Ano so sprejom je sranie, ale zase vzdy vies na 100% com si. Ten mazac je stroj a tie sa z principu vedia pokazit alebo niekedy proste nefungovat uplne idealne. Napriklad pri servise ak si chces povrcat sa to musi vypinat lebo nepozna ze moto stoji a nakape si v garazi kaluz.... no a potom to zase mozes zabudnut zapnut atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volal jsem tam, Metaflux 70-88 na řetězy stojí 424,- bez DPH a posílají to i po jednom kusu. Tak jsem paní varoval, že se jí tam objednávek sejde možná víc. 🙂

http://www.metaflux-ts.cz/produkt/70-8800_synteticky-sprej-na-retezy.html

Upraveno uživatelem Wanderer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parádní fotku jsi dal a k tomu inspiraci. Jak nám vloni skhrouhli cestování, měli jsme s kámošema soukro týden "Tour de pergola 2020". Každej večer u jednoho účastníka, napříč ČR s grilovačkou a popíjendou. Teďka přtvrdili, můžeme dát "okres 21". Alternativně "Mezi zátarasy", "Od fízla k fízlu"... Mrknu na hranice píseckýho okresu, třeba to půjde nějak smysluplně objet. Taková moto-parodie na Maxelovu gulášovou výzvu. Ha? E?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si to předem nastudoval, jel jsem opravdu co nejtěsněji u hranic a "slepé" silnice tj. vedoucí do jiného okresu jsem vynechával. I tak jsem strávil 4 h v sedle a najel skutečně přes 200 km. Někde to bylo opravdu těsně, před stojícíma hlídkama jsem většinou odbočoval, často jsem koukal do mapy. Ještě teď mě bolí prdel, fakt doporučuju. 🙂

A jinak, vzhledem k tomu, že už motor něco namotal, tak byť v záběhu, tak už se dá za to vzít, už to nemusím tak hlídat. Ten dvouválec je prostě koncert, vyběhne to kopce samo, kroutící moment perfektní, přitom se to dá dost vytočit, jenom čtyři rychlosti... Tenhle stroj mi maximálně vyhovuje, že si říkám, proč jsem si ho nepořídil už dávno. A to frajerské startování, to je už jen třešnička. 🙂

Upraveno uživatelem Wanderer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...