Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

před 9 minutami, guzmic napsal:

Tohle není motor z Jawy. To vypadá jako z Kawasaki W650 nebo W800. To už jsem viděl. Na tomhle obrázku z druhý strany je vidět královská hřídel.

 

 

 

 

557738_2a5a9e7e04220a9375cdca2c393aa387.jpg

Upraveno uživatelem Geodet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je parada ty fotky... ja strasne rad vzpominam na rudou vfr750, letmac od elf a lauf pod prdeli... ta byla bozi a super jezdila

Leopold, jasne ze ty nove moto byli a budou porad lepsi, o tom zadna, ale vzhledove me berou ty devadesaky vic... tenkrat si poznal, jestli je to sestka nebo litr :), dnes je to vsechno pidi malicky...

kairos, osmove dukny a pak 996ka... to byla nadhera :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, TLD napsal:

To je parada ty fotky... ja strasne rad vzpominam na rudou vfr750, letmac od elf a lauf pod prdeli... ta byla bozi a super jezdila

Leopold, jasne ze ty nove moto byli a budou porad lepsi, o tom zadna, ale vzhledove me berou ty devadesaky vic... tenkrat si poznal, jestli je to sestka nebo litr :), dnes je to vsechno pidi malicky...

kairos, osmove dukny a pak 996ka... to byla nadhera :)

přesně 👍 jezdil jsem na ně koukat do Mostu, když jela Dukna, tak jel pán Hromů před rojem mixérů

996 jsem měl 3 roky, v nějakém pomatení smyslů jsem ji prodal a teď toho lituju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, TLD napsal:

Ja mel s4r, sedou s cervenejma kolama... To byla strasna mrcha😂

jj, motor byl jedovatej, já měl vzadu ještě maličko větší rozetu, to byl strach vzít trochu za plyn

Monstera jsem měl s 900 motorem, ten byl hodnej, teď mám 1200 a taky to není takovej hajzl jako byla 996

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...