Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Před hodinou, junior300 napsal:

To mas do komba aj Dominatora? 😲

Ne Dominátor není můj. A po anabázi s kvalitou všeho na této motorce, jsem zase zasunul peníze do šrajtofle :-D. Jako na motorce za 26 tis. euro aby distanční podložka předního kola byla z 5!!!! vedle sebe naskládaných podložek, kde středová díra je šišoid vyvrtaný ruční vrtačkou, karbon, který není karbon, ale laminát potažený 1 vrstvou karbonového vlákna, motor s konstrukčními vadami (neodvětraný prostor klikové skříně), hliníková nádrž, která je z tak slabého plechu, že pod nádrží začne téct na baterku a způsobí požár motocyklu atd. Jako Dominátor se mi líbí dost, ale aby se vymanil z porodních bolestí a nekvality výroby, tak k ceně, která je dnes přes 30 tis. euro musíš připočíst tak 10 tis. euro na dodělávky, aby to vůbec jelo a hezky vypadalo.... A to nejsem ochoten akceptovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Americkej napsal:

Nářez. Jako fakt. Stál bych o kontakt na výrobce tý zmenšený RZ.

Ahoj, tam motorka se zmenšenou SPZ je Pepy Sršně a výrobce té zmenšené SPZ neznám. Ale nemyslím si, že bude problém někde v blízkosti tvého okolí najít výrobce SPZ na zakázku. Je jich hodně v republice.

Např.

https://unikus.cz/rz-spz/auto-a-moto-znacka-se-jmenem/adina-imitace-registracni-znacka-motorky-se-jmenem-rz-spz-rzm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, Kotlick napsal:

@Vítek75 Komu tím jako prostěješ???? Druhé straně???🍻😉 To mi přece nemůžeš dělat totok... Celý život si říkám, že nejsem závistivý a pak přijde pár takových fotek a cloumá to se mnou...😃

Vítku máš to peckovní. Přesně takhle si představuju svoji budoucí motorku. Norton taky pecka..

Díky, jsem rád, že se líbí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, TLD napsal:

To sou zase fotky... Krasa. Strasne se me stejska po anglanech, ale uprimne musim rict, ze kdyz v sedm rano vyrazim na vejlet, tak uz kratce po obede sem stastnej, ze mam co mam :). Sice to neni extra krasa, ale funguje to paradne a muzu jezdit od rana do večera 😉😂

Pravda, já na Thruxtonu 1200 jel Anglii a Skotsko, jako denně 550 - 600km se ještě dá, jednou přejezd cca 1200km/den (Amsterdam - Zlín) a to už bylo moc, tělo si zvykne, ale není to ono. Kamarádi mě vždy štvali hláškou "pojď si sednou na GS ať víš jak se máš cítit na motorce, jak v obýváčku " 😄. Já tehdy už neměl cestovní enduro, tak jsem po zvážení situace vybral na cestu tu nejnovější motorku co jsem měl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, Vítek75 napsal:

Ne Dominátor není můj. A po anabázi s kvalitou všeho na této motorce, jsem zase zasunul peníze do šrajtofle :-D. Jako na motorce za 26 tis. euro aby distanční podložka předního kola byla z 5!!!! vedle sebe naskládaných podložek, kde středová díra je šišoid vyvrtaný ruční vrtačkou, karbon, který není karbon, ale laminát potažený 1 vrstvou karbonového vlákna, motor s konstrukčními vadami (neodvětraný prostor klikové skříně), hliníková nádrž, která je z tak slabého plechu, že pod nádrží začne téct na baterku a způsobí požár motocyklu atd. Jako Dominátor se mi líbí dost, ale aby se vymanil z porodních bolestí a nekvality výroby, tak k ceně, která je dnes přes 30 tis. euro musíš připočíst tak 10 tis. euro na dodělávky, aby to vůbec jelo a hezky vypadalo.... A to nejsem ochoten akceptovat.

To cumim, toto za tie peniaze urcite nechces. Kym si to neosahas, zijes v peknej iluzii teda.. Dobre vediet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 5. 2021 v 13:31, Vítek75 napsal:

Video by bylo, pokud se z práce dostanu domů " za světla" a něco natočím. Kdybych Thruxtona před 5 lety nekoupil, tak současný 2 válcový Enfield by byl jasná volba,tedy Continental GT.

To je od majitele Thruxtona velka lichotka pro Royal Enfield :)

Ja koukal, ze se s tim da leccos udelat. Big bore kit na 850 od S&S (vcetne dalsich dilu jako klikovka, ECU apod.), tuny vyfuku, podvozkovy upgrades...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, H-B napsal:

To je od majitele Thruxtona velka lichotka pro Royal Enfield :)

Ja koukal, ze se s tim da leccos udelat. Big bore kit na 850 od S&S (vcetne dalsich dilu jako klikovka, ECU apod.), tuny vyfuku, podvozkovy upgrades...

Je to dobrá motorka, měl jsem jednu dobu RE 500 GT a to byl taky dobrý stroj. Výkon jak Jawa 350 ale ten pocit z jízdy k nezaplacení. Proto i po 25 letech stále vlastním MOto Guzzi 350. Je to něco jiného a přesto hodně podobného, co se zážitků týká. Nejezdim na ni furt, výkon to taky moc nemá, ale po každé projizdce “ rohlík na tváři”, má to něco do sebe. A 158 kg pohotovostní hmotnost, to je paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si na podzim myslel, že vyměním podfouknuté těsnění pod hlavou. To jsem samozřejmě vyměnil, ale kromě něj i nově vyvložkované válce, přefrézovanou hlavu a novou pístní sadu. Ale už to zase jezdí. A parádně.

Domi (1).jpg

Domi (2).jpg

Domi (4).jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to dneska vzal na Benešovskej mlejn, nedělní obídek... A cestou zpátky jsem to stočil na Písek, ze směru, kudy běžně nejezdím. A co nevidím? Střechu jedný fabriky obsadily amazonky, nebo kýho čerta holky z postapa... To bych nebyl já, abych za nima nevylezl. Jedna z dam mi chtěla zastřelit motorku. Už vím, co k baráku zcela nezbytně potřebuju!

DSC00017.thumb.JPG.c0614699799b1a0059e46dd764354ea0.JPG

DSC00041.thumb.JPG.9192544be59d097b149ff04ee94fc628.JPG

DSC00043.thumb.JPG.bb793f3e60337535bc8f88c43c68957b.JPG

 

E: a ten Indián FTR je bombovej, řešení, tvary, barvy, motor... všecko mi na něm sedí!

Upraveno uživatelem Americkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Bert napsal:

Tak jsem to s nervama nevydržel, a napsal SMS do HD. Jak to vypadá s mou Pan Americou. Odpověď přišla obratem. 19.5. vyplula 🙂

Jsem zvědav na tvoje zážitky, dneska jsem četl českou recenzi na motorkářích.cz a byli z toho hodně nadšený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super Berte, přivezu si z Berlína Indiana Scouta a uděláme si výlet.

Doufám, že Tě nebudu Indianem příliš iritovat. Je to přece jen konkurence 😉.

Víš, nezlob se, Indian je pro mě srdcovka.

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...