Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Videl jsem ted par srovnavaku mezi Indianem Chiftain Dark Horse a H-D Street Glide Special. Nevyslo to nijak jednoznacne, spis mi naopak prislo, ze kazdej bike je lepsi v necem jinym (mnohdy i nemeritelny hodnoty a aspekty), takze konkurence jasne, ale kazdej si krasne najde sve. Dost mozna tu mnohem vic hraji roli emoce a preference znacky, nez samotny stroj.

To co ale H-D nema (a asi to nutne nevadi, zas maji Pan Americu) je neco jako FTR. Proste bozi, rychlej nahac. Chtel bych to moc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Kupa54 napsal:

Jsem zvědav na tvoje zážitky, dneska jsem četl českou recenzi na motorkářích.cz a byli z toho hodně nadšený.

Jo, taky četl. Uvidíme. Bych to viděl na konec června. Trip okolo ČR už naplánován.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 31. 5. 2021 v 17:14, Bert napsal:

Tak jsem to s nervama nevydržel, a napsal SMS do HD. Jak to vypadá s mou Pan Americou. Odpověď přišla obratem. 19.5. vyplula 🙂

Obojživelný ADV! Sen každého dobrodruha! Gratuluju!

Kdo by čekal, že HD udělá na - první dobrou - motorku do tohohle segmentu a ke všemu patrně dobrou?
Navrch vypadá jako HD!

Teď se ještě ukáže, zda v rámci loyality ke značce na to budou přesedat ty Nšoči s třásněma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Todle co poslal Bert se me libi. Moc.

Ale ta nova PA vubec. Prijde me, ze na semaforu stala stara TDM850 a za ni HD a zezadu to do nich nakourilo 12kovy GSko... Z nej zustala prdel , z Haryka motor a Tdmko dalo predek, kterej jeste trefil klandr....

Ale verim, ze fungovat to bude, parametrove slusny. Jsem zvedavej na prvni zkusenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, TLD napsal:

Todle co poslal Bert se me libi. Moc.

Ale ta nova PA vubec. Prijde me, ze na semaforu stala stara TDM850 a za ni HD a zezadu to do nich nakourilo 12kovy GSko... Z nej zustala prdel , z Haryka motor a Tdmko dalo predek, kterej jeste trefil klandr....

Ale verim, ze fungovat to bude, parametrove slusny. Jsem zvedavej na prvni zkusenosti.

Nahoře očekávaný výsledek, dole dárce orgánů. Bych to neviděl nijak náročně.

IMG-20210407-WA0000.jpg.f9056ec2789a6f5fe232427f3cbb4e28.jpg

IMG_20210407_165100_copy_1024x576n.thumb.jpg.7a29fbd0d00a7f2a8d55e58a22d1e3c6.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Duke650 napsal:

Pamatujete na koncept, kterým Yamaha kdysi naznačila, že bude sériová MT-01? Tenkrát jsem slintal... a pak se v roce 2006 objevil ještě koncept MT-OS, nádhera... škoda že to není ve výrobě

Yamaha-2006-MT-OSconceptk.jpg

neblbni, ono by sa to do hodiny po nastartovani rozsypalo.. tam je vsetko na gume ale to na tych konceptoch nevidis, lebo to jazdit nemusi. taku polokapotaz sa dalo pozhanat na MT01 svojho casu.. len na oem svetlo. ja som MT01 obstaral mierne napadnutu kutilom a davam ju do origo stavu plus trochu karbonu - az na zadny blatnik ten pojde na policu, to je pomnik bohu PET flias.

este k adv, som z rozmaru este skusil totok a je to celkom zabavny bajk (v ramci toho co to je). Prisaham ze neznasam modre motorky a mam ich uz dve.. obe Triumph :) dnes dostala nove cvičky

 

20210601_114024.jpg

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V neděli jsem náhodou zjistil, že ve Sněžném u Žďáru n. S. pořádá brněnský Renocar předváděčku motorek BMW, které se tam dají i půjčit. Tak jsem se zaregistroval, naházel do Důry výbavu (mj. úplně nové motorifle, které jsem potřeboval vyzkoušet) a vyrazil. Výborně organizovaná akce, spousta prima lidí, za 250,- jsem se nejen skvěle svezl (asi 50 km) ale dostal i drobné dárky a kafe. A na čem jsem jel? Na tomhle a jede to fakt parádně. Jediná věc, kterou bych tomu vytknul je klasický systém zapínání a vypínání blinkrů. Netuším co vedlo BMW ke změně od jejich originálního a geniálního systému, navíc u téhle motorky jsem na to měl krátký palec, což není pohodlné ani bezpečné. Ale jinak dokonalý strojek, se kterých jsem se během pár km skamarádil a který bych si uměl v garáži představit pro zábavné, zatáčkové jízdy lokálnějšího charakteru s občasným popojetím na louku nebo polní cestu kvůli vyhlídce nebo fotce.

PS: Jo, a rifle zn. Trilobite jsou skvělé, snad chvilku vydrží ale vypadají i celkem kvalitně ušité.

193315738_1703253413192340_1039327906141684546_n.jpg

192913135_1703253446525670_4444360156978454277_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Bert napsal:

Nahoře očekávaný výsledek, dole dárce orgánů. Bych to neviděl nijak náročně.

IMG-20210407-WA0000.jpg.f9056ec2789a6f5fe232427f3cbb4e28.jpg

IMG_20210407_165100_copy_1024x576n.thumb.jpg.7a29fbd0d00a7f2a8d55e58a22d1e3c6.jpg

No jasne, to je dokonaly :)

A ke komentarum k PA - me se taky nelibi, ale strasne HD preju, at ma uspech. Oni to dost potrebujou. A pokud to ma byt analogicky scenar, jako melo treba Porsche s Cayenne (aneb prodavam neco, co skalni kritizujou, ale muzu diky tomu dal delat model pro ty skalni - 911), tak proc ne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...