Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

před 14 hodinami, Baldic napsal:

Je u nas krasne. Navic na motorce potkavam veci, ktere bych jiank nepotkal. Loni mi mavl borec, ktery zrovna sekal trava na zahradnim trakturku. A dneska jsem potkal trojkolku, ktera mela za sebou regulerne pripojeny maly karavan.

Pravdu díš, motorka vrátí člověka do života.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já v zimě nejezdím a od jara do podzimu mám pod koženou bundou obyč triko s dlouhým rukávem. V chladnu mi to na zahřátí stačí a v horku je lepší si zpotit tričko než bundu... Uznávám, moc velký štráchy s hadrama nedělám 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není zima jako zima. V lyžařské bundě a tlusté fleesce mi nevadilo ani -15. Ale nechtělo se mi jezdit jen s páteřákem, tak jsem další podzim zůstal ve třísezónní textilní bundě Psí. Pod tu už se mi teplá mikina nevešla, tak jen dvě vrstvy teplého prádla a dalo se přežit (ale nejezdívám v zimě přes hodinu).

57194612_407516553413399_2048923507290537984_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píše Bert, v podstatě jako na lyže. Termoprádlo a nějakou druhou vrstvu. Záleží na počasí. Jestli uvažuješ jezdit v zimě, tak klidně termo z merina, tam nehrozí velké pocení. Ale pokud to má být jaro / podzim, tak bych do merina nešel, protože drží vodu a když zastavíš, tak to bude studit. Náhodou vyleze sluníčko a jsi mokrý. Takže radši nějaký funkční polyester. Mi se osvědčilo na motorku i snowboard  termoprádlo + funkční triko jako druhá vrstva. Ta druhá vrstva je důležitá, aby do ní přešel pot a na těle jsi byl v suchu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si uz mesiac pochvalujem jak mi bandit oproti tomu co si pamatam z minulej sezony zacal naraz volajako lepsie tahat. Som to najprv prisudzoval len radosti zo zaciatku senozy, ale v piatok som zo zadneho kuta stajne vyslobodil aj male PCXo a ono tiez taha o dost lepsie nez na co som bol zvyknuty. Chvalim sa znamemu jak sa mi cez zimu samoopravili motocykle a on mi na to "Sa divis, vsak si behom karanteny zhodil dobre 20 kil!" .... Po prevazeni to teda nakoniec bolo len 15, ale nieco na tom asi bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, cali napsal:

Si uz mesiac pochvalujem jak mi bandit oproti tomu co si pamatam z minulej sezony zacal naraz volajako lepsie tahat. Som to najprv prisudzoval len radosti zo zaciatku senozy, ale v piatok som zo zadneho kuta stajne vyslobodil aj male PCXo a ono tiez taha o dost lepsie nez na co som bol zvyknuty. Chvalim sa znamemu jak sa mi cez zimu samoopravili motocykle a on mi na to "Sa divis, vsak si behom karanteny zhodil dobre 20 kil!" .... Po prevazeni to teda nakoniec bolo len 15, ale nieco na tom asi bude.

Jo tak od Tebe se ta kila prestehovala ke mne 🤪

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...