Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

V 13. 6. 2021 v 9:23, Roland Sands napsal:

Včera trenink v Mýtě a dnes se jezdí závody tak když pojedete kolem skočte se mrknout.

https://www.autoklub.cz/162081-domaci-sampionat-v-supermotu-startuje-ve-vysokem-myte/

EF780410-5755-4E16-8032-D05EE9E99D0A.jpeg

 

Všechno nejlepší k dnešnímu svátku :default_wink:. Na tom stojanu pod motorkou na tý dosedací ploše co je to za "ovci"? Potřebuju něco podobnýho nalepit na stojan na svou KTM, tam mám nějaký prkno a myslim, že to barvě rámu nedělá moc dobře :), tak jestli je na to vyloženě nějakej spešl třecí matroš nebo prostě zátěžovej koberec s delším chlupem. Dík

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Strocek napsal:

Všechno nejlepší k dnešnímu svátku :default_wink:. Na tom stojanu pod motorkou na tý dosedací ploše co je to za "ovci"? Potřebuju něco podobnýho nalepit na stojan na svou KTM, tam mám nějaký prkno a myslim, že to barvě rámu nedělá moc dobře :), tak jestli je na to vyloženě nějakej spešl třecí matroš nebo prostě zátěžovej koberec s delším chlupem. Dík

Díky:cheers:. Originál vypadal takto viz.foto a ty nýty si moc s lakovaným rámem (jak uvádíš) nerozumí. Takže jsem tam dal to co bylo po ruce ;). Jsou to zbytky ze zátěžovýho koberce upnutý stahovací páskou, 5min. práce. To nejjednodušší řešení je většinou to nejlepší. Jinak mám ještě tento s gumovým protiskluzovým povrchem nepoškozuje rám a zamezuje nechtěnému pohybu.“ jak uvádí výrobce.

http://shop.razzo.cz/technika/stojany-preprava/7953-zvedaci-stojan-pod-moto-razzo-stand-high-ocel-deska-guma/

25_fly_racing_moto_stand_61-0760g_mx_motocross_dirtbike_stand_downingtown_23286507.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, jaký mi doporučite řetěz, aby to něco vydrželo? Potřebuji ho na primár na Nortona, dostává tam zabrat a obyčejný řetěz nic nevydrží. Teď jsem pořídil zesílený CZ 428, ale po zkušenostech se obávám, abych nemusel shánět dál, tak se radši ptám už teď. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Wanderer napsal:

Pánové, jaký mi doporučite řetěz, aby to něco vydrželo? Potřebuji ho na primár na Nortona, dostává tam zabrat a obyčejný řetěz nic nevydrží. Teď jsem pořídil zesílený CZ 428, ale po zkušenostech se obávám, abych nemusel shánět dál, tak se radši ptám už teď. Díky.

Poradil bych ale už od konce dubna čekam na EK 3D 525 Black SX2 Ring ale zkus se podívat na jiné modely od této značky.

B36283B9-3392-4BE6-946F-212823AF95B0.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To co je za trhac asfaltu ten norton, ze to tak odkecava retaze? Nemoze byt chyba inde nez v retazi, nejaka geometria kyvky alebo tak nieco? Mne umrela predcasne retaz na bandite po cca 12k, vymenil som loziska kyvky a kolesa a dalsia retaz po 7k vyzera stale ako nova. A to ta prva bola nejaka super zlata DID a nova je CZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, cali napsal:

To co je za trhac asfaltu ten norton, ze to tak odkecava retaze? Nemoze byt chyba inde nez v retazi, nejaka geometria kyvky alebo tak nieco? Mne umrela predcasne retaz na bandite po cca 12k, vymenil som loziska kyvky a kolesa a dalsia retaz po 7k vyzera stale ako nova. A to ta prva bola nejaka super zlata DID a nova je CZ.

Píše primární řetěz.

To asi kyvkou nebude.

Upraveno uživatelem Oplt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, primár.

Jinak dnes na srazu Nortonů. Radost koukat. 

Jinak jel jsem asi 20 mil za maníkem na Fastbacku a to je během jízdy fakt nádherný stroj. Skoro mám strach, že jeden ještě budu potřebovat. 🙂

sraz (4).jpg

Upraveno uživatelem Wanderer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...