Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Ona cela ta Vysocina je fajn. Relief krajiny neni nudnej a je tu spousta moznosti si to uzivat bez provozu. Navic s tim bordelem v lese po kurovci je vsade hodne rosekanejch novejch cest. Staci objevovat. A to me bavi. Clovek neleti jak hovado, spis si tak bloudi krajinou🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau. Vysocina. Od Zeliva az po Novej Rychnov sem se motal. Spousta zapadlejch silnicek, rozbitejch, nulovej provoz a hodne polnich a lesnich spojek mezi samotama. Fajn jezdeni. Pekne zvlnena krajina. 

Paráda. Naši mají chatu kousek od Kamenice nad Lípou, tak tam asi na pár dní zakempím a budu objevovat


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok. Tak pardón.  Sice jezdím po celé republice a možná za rok najezdím více než někdo na MOTORCE , ale radši už se tomuto vláknu obloukem vyhnu.
Díky
 
Nekteri najezdi rocne vice na kole ale ani to z nich motorkare neudela. (nebo co si tim chtel rict). Jinak motorkar vi ze do skutrare si musis trosku kopnout a pak se jde dál. Je to takový folklór, nic osobního. Asi jako zrzkové..


Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Matous, tak se nezapomen dojet vykoupat do lomu nad Kamenici. Doporucuju vsedni den a brzo ráno. A za obci Stanovice je zel.prejezd co se da skakat. Taky prdel. V okoli je toho dost na vsechny strany. 

Diky za tip!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi už nějaký ten rok mám Bandita 650 - notoricky známá “nudná” motorka, takový hodný dělník, který ale umí v případě potřeby slušně zatopit. Výhledově bych chtěl něco obdobného v modernějším hávu s min založenýma nohama, ale mám problém se na dnešní mašiny poskládat - 185 cm a 110 kg. Řešil někdo stejné zadání, co byste doporučili za naháče? 

6CAF73AF-68CE-42D3-8BA1-F3AA213BE218.jpeg

Upraveno uživatelem Pavel87
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sám mám 180cm, 85kg, a B12, která má uváděnou výšku sedla 835mm a při svých proporcích, tloušťce sedla a nádrže to beru jako ideální posez. Bandasku si chci nechat jako youngtimera pro radost a poohlížím se po něčem na doplnění - ideálně 2válec, aby to bylo trochu pestřejší. Soudobá moderní stylizace mě neoslovuje. Šel jsem vyzkoušet T120, ale přijde mně malý - výška sedla 790mm obdobně jako je uváděno na tvé B650...ale hlavně celkem úzký - nevím, nějak mě to nechytlo... možná by byl lepší pocit na SpeedTwinu, ale ten nebyl k dispozici. Začínám se klonit k variantám pořízení staršího Grisa 1200 8V - pocitově větší motorka, nebo nejraději MT01... tu prostě dlouhodobě obdivuji, ale zase jich moc není po ruce...IMG20210612114759_00.thumb.jpg.a3e5878ac1075bdc12a8b20ad8a36bce.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Pavel87 napsal:

Chlapi už nějaký ten rok mám Bandita 650 - notoricky známá “nudná” motorka, takový hodný dělník, který ale umí v případě potřeby slušně zatopit. Výhledově bych chtěl něco obdobného v modernějším hávu s min založenýma nohama, ale mám problém se na dnešní mašiny poskládat - 185 cm a 110 kg. Řešil někdo stejné zadání, co byste doporučili za naháče? 

6CAF73AF-68CE-42D3-8BA1-F3AA213BE218.jpeg

Skus pozriet Hondu CB650R tiez po nej pozeram ako doplnok k BMW R1250RT. Hondu by som mal na jazdenie po meste a okoli a BMW na cestovanie a vyjazdy nad 100 km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam 183cm a ked som este mal 100kil tak mi bol bandit 12 akurat, teraz mam 85 a lieta so mnou ako vietor 😁... inak moderne nahace mi pripada ako by sa opticky zmensovali..... ergonomicky to vsak nie je taka hroza, ako by sa mohlo zdat. Ja uz teda bandaske zostanem asi verny a dokonca momentalne pomyslam ze si kupim este jednu, ale keby som si to s tou vernostou niekedy rozmyslel, tak v hladacku mam Triumph 1050 nahac alebo to cenduro ... nedavno som mal moznost na tom posediet a slo to ... to prve lepsie vyzera ale to druhe je pohodlnejsie a oboje sa necha zohnat za rozumny peniaz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...