Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Bych si nafackoval. Už drahnou dobu koukám po něčem trochu ujetým a když se to objeví, tak to prokaučuju.

V neděli večer jsem to objevil, celý včerejší ráno spekuloval jestli chci/potřebuju a když se si to po odpoledním jednání refrešnul, tak už byl zamozřejmě pryč.

Zatím ještě jde odkaz na inzerát:

https://www.tipmoto.com/motorky/royal-enfield/460175-bullet-trials-works-replica.html

Jinak šlo o tenhle kousek (a když koukám na ty fotky, tak jsem dost nasranej na svou nerozhodnost):

 

 

 

 

 

 

RE 2a.jpg

RE 1a.jpg

RE 3a.jpg

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarád chtěl Enfielda taky kupovat. Vybral peníze,  připojil vlek a vyrazil. Když viděl stroj z blízka, tak se zase otočil a jel domů. Údajně žádná výjimka. Mizerné chromy, co brzo slezou, mizerné zpracování, svary hrůza. Je to prý o třídu lepší, jak indická Jawa, ale pořád mizérie.

Tak to jen tak na utěšení, něco o hroznech. 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bych si nafackoval. Už drahnou dobu koukám po něčem trochu ujetým a když se to objeví, tak to prokaučuju.
V neděli večer jsem to objevil, celý včerejší ráno spekuloval jestli chci/potřebuju a když se si to po odpoledním jednání refrešnul, tak už byl zamozřejmě pryč.
Zatím ještě jde odkaz na inzerát:
https://www.tipmoto.com/motorky/royal-enfield/460175-bullet-trials-works-replica.html
Jinak šlo o tenhle kousek (a když koukám na ty fotky, tak jsem dost nasranej na svou nerozhodnost):
 
 
 
 
 
 
910020765_RE2a.thumb.jpg.09fe247f4a18bef3ed3bfaf14c40c228.jpg
1300199339_RE1a.thumb.jpg.51c506a7617737d69454e3528d2f18a4.jpg
89210260_RE3a.thumb.jpg.5ad5dbd1dcfbc3b99b615554f27fd81e.jpg
Zkus sehnat inda pred r.v. 2008 ještě s karbcem. Kit na trial nebo caficko sezenes na netu a poskladas si co chces. Napriklad komplet v bronzu (bizár)

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Irwinek napsal:

Potkal jsem je ve Slavonicích 😄

IMG_1172.JPG

IMG_1173.JPG

IMG_1174.JPG

IMG_1175.JPG

To je náhoda. Kdybys to vyfotil pořádně, tak jsi mohl mít v záběru i můj nedostižný Norton.  Tuhle skvadru z minulého týdne si tam pamatuju. Postavil jsem to hned za ně. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Kupa54 napsal:

Ahoj, včera jsem si objednal Interceptor 650, máte s tím někdo osobní zkušenost?

 

Pak sem napiš nějakou recenzi a dojmy. Zajímalo by mě to. Tohle byl jeden z mých možných adeptů na koupi. Než jsem teda pořídil klasiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Vítek75 napsal:

Dobrá volba, pokud jsi nejezdil na motorce 100k+ tak budeš spokojený

No právě, jezdil jsem 15 roků na BMW R1100S, tohle bude úplně o něčem jiném. Už jsem starej na to abych se šponoval přes nádrž k řidítkům a hlavně jezdím 99% sám a kratší vzdálenosti a po okreskách a na to "S" jako fakt není. Pocoural jsem po Českosaském Švýcarsku a přijel domů ztahanej, jako bych objel půl Evropy. Intrceptor je mrňavej, pohodlnej a všechno na dosah, svezl jsem se zatím jen na krámě, kousek po ulicich a přišlo mi to jako pohoda.  Tak se těším na konec srpna.

 

před 6 hodinami, Geodet napsal:

Tohle si předpokládám viděl.

 

Viděl a dost mi to pomohlo v rozhodování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Wanderer napsal:

To je náhoda. Kdybys to vyfotil pořádně, tak jsi mohl mít v záběru i můj nedostižný Norton.  Tuhle skvadru z minulého týdne si tam pamatuju. Postavil jsem to hned za ně. 🙂

Ale neboj, fotil jsem všechny, takže možná i Norton mám a taky směrem k věži  jakýsi skůtr a na konci Honda Gold Wing, ta ale odjela dřív než ostatní 😄 My tam byli asi 3 hodiny a ten konec se měnil, tohle bylo celou dobu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tym interceptorom.... urobil by podla Vas velku chybu ten kto by namiesto neho siahol po jetej cb1100? To by bol podla mna po kazdej stranke lepsi bajk az teda na to ze by nebol novy, ale to by u Hondy s najazdom do 50k nemalo az tak vadit, ci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...