Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

před 11 hodinami, cali napsal:

Inak to dielenske zpracovanie asi moze trapit viac niekoho, kto to parkuje vonku, alebo jazdi viac v sajrajte(Anglani) U nas (kratka sezona, garaze a ked prsi idem autom) sa to nebude mat sancu az tolko prejavit v zaruke a mozno este ani po 5 rokoch, ale skor az tak po desiatich.

toto si vsimnes aj ked parkujes v garazi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Berte , za me urcite ano. Ja jezdim leta jedine soft zavazadla.

S timto konkretne zkusenost nemam, ale SW je super znacka, tak verim, ze to bude fungovat. Vozim Kriegu, top a super, Enduristan , spokojenost a Wolfman Luggage skvely, amici, ale u nas se blbe sezene...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně jsem čekal, až budou první zánovní Tenere... po 3 letech ale pořád nic a cena akorát vystřelila nahoru... Navíc mi vadilo, že to je japonec... Řeší všech mých problémů, zdá se, vyřešila Aprilia.

snad nasadí rozumnou cenu a byť je to asi naivní, za cenu Tuona by nebylo co řešit... bojím se ale, že to bude spíš o pade více a tam už vystruje drápy Tiger...

První test: 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Bert napsal:

Tak kromě velkého bagu objednán ještě zámek a batoh, který fakt vypadá, že vodu nepustí. Už se těším, jak budu po Praze jezdit jen s báglem.

 

 

126343.jpg

125633.jpg

Neblbi, s baglem nejezdí... Mě z toho strašně Boli pak záda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci, ad bágl. Nejsem už nejmladší, a vážím si své motorkářské pohody. Nikdy jsem s báglem moc nejezdil. Teď jsem si ale vyzkoušel, že 5 kilo na zádech na Pan Americe ani necítím, posez že je korektní, nebolí ani záda, krk, či ruce. Takže na krátké věci proč ne. Samozřejmě pouze na Pan Americe. Vzhledem k enduro posezu. Na jiných svých mašinách si sebe s báglem raději ani nepředstavuji 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem malý tankvak na magnety, super věc a je z toho výborný příruční bágl, si kolikrát uvědomím, jak jsem mohl něco tahat na zádech. Na motocyklu jezdím do práce prakticky celé léto a nějaké zavazadlo potřebuju. V případě parkování je odendání ve vteřinách. Každé kilo na zádech je zbytečné a to ať z pohledu zatížení zad, tak i v případě pádu. Co může být na mašině, ať je na ní přidělané. Jediná podmínka je ocelová nádrž. Holt, až pořídím Fastback, tak budu jezdit bez báglu. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja s batohem moc nejezdim a kdyz uz, tak od cca 2005 mam odpadkovej kos na zada boblbee megapolis a je super. Clovek o nem nevi, nepromokne, to mam odzkousene, da se vzit i na kolo, supluje to paterak(ma to dokonce certifikaci) a obsah je opravdu v bezpeci😂

Berte, sem koukal, ze HD dela primo na tento model pekne soft bagle. Videls? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj pánové, můžete mi, ze své zkušenosti, napsat co pořídit či udělat při /před koupi nové motorky?

Co mám na mysli, až foto zámku od Berta mě ťuklo, že asi to by bylo dobré pořídit, teď v nějaké recenzi chlápek litovat, že při koupi nové moto nenechal udělat keramickou ochranu laku, což mi taky přijde jako fajn, už jen kvůli mytí hmyzích mozečků.. takže pár vysoce praktických rad 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Berte, koukni na ty Wolfmany... jsem s nim moc spokojenej. Kopiruje nadrz, zalehnes, pri offu vubec nevadi a nerusi.

Farky, pan byl asi lestic :) . Kasli na keramiku. Moje rada je, kup si nejlepsi hadry, helmu a boty co si muzes dovolit a jezdi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...