Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Pokial chodis okolo komina tak neni problem. Bol som teraz s bratom 8 dni na otocku Grecko. Mam na BMW R 1250 RT otvoreny vyfuk remus a poviem ti po 600 kilometroch to neni sranda pocuvat to. Do noci mi hucalo v hlave a myslim ze keby to niekto pocuval dlhodobo urcite casom ohluchne. Samozrejme do tych 300 km denne to moc nevnimas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Akrapa z výroby na R9T a pohoda. Jenom jsem musel sehnat originální svody, předchozí majitel tam nandal nějaký větší průměry a to se fakt nedalo, strašnej bordel. Na Oranžádách mám AC Schnitzery koncovky s origo svody a taky pohoda, dusítka nevyndavám vůbec. Mám rád, když je mašina slyšet, ale nesmí mě otravovat. Seriovej "vysavač" bych nechtěl na ničem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před pár víkendy jsem měl možnost porovnat nového monstra/streetfighter. Monster super motorka na každodenní ježdění ale nenadchne, ani neurazí. Na quickshifter nahoru i dolů se rychle zvyká ale v serii chybí tlumič řízení+celkem tupý podvozek. To streetfighter je jiné kafe, už dlouho jsem se v helmě takhle nesmál :D. Úžasnej motor, perfektní podvozek, dobrý brzdy... celý to dohromady funguje jak má. Jen tý elektroniky je tam až zbytečně moc. Pokud máte možnost, určitě stojí za vyzkoušení.

https://www.dmoto.cz/testovani

IMG_20210724_111801632.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, instant napsal:

zase ti nerozumiem ale nemyslimsi, ze by to malo niekoho z nas nejako vyrusovat :D

Basnik tym pravdepodobne myslel, ze v tom prispevku nie je obrazok tej MT01 vidno a je tam len nejaky divny hash, ktory nevedie nikam, ale prisaham ze este par dni nazad tam obrazok bol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, moco napsal:

cca měsíc zpět jsem cafe racery z babetty sledoval na youtube. Je tam těch projektů víc i z dalších mopedů. Asi nejpovedenější mě přijde ta s nádrží z mustanga. Zjevně novej hit.. :D

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 8. 2021 v 12:06, cali napsal:

Basnik tym pravdepodobne myslel, ze v tom prispevku nie je obrazok tej MT01 vidno a je tam len nejaky divny hash, ktory nevedie nikam, ale prisaham ze este par dni nazad tam obrazok bol.

ja ho tam stale vidim. 

ten cafe racer z babety je riadna picovina :) to uz 10x radsej nejake elektricke svištítko a la Brekr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatímco motorka (HD Pan America) jezdí a funguje skvěle, její spolupráce s mobilem je uuuuuplně na houby. Bohužel, soudruzi v Amerikanistánu to mají vyřešené tak, že mapy si člověk nahraje do mobilu, do aplikace HD, a ta se laskavě spojí s displayem na mašině. No, občas se jí to povede, a občas také ne. Někdy také přestane aplikace fungovat. A někdy se také nedotáhnou všechna data. Takže nebohý motorkář vyjede z mapy ..... Nasrat 🙂 Jo, a mimochodem: je to skvělá mašina, ale tohle se fakt nepovedlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak si udělat silnici širokoúhlou? Je to jednoduché. Devadesátikilového chlapa s širokou čelistí narvat do helmy velikosti "italské el" .... 🙂 au, bolí mě xicht, ale to se vymačká!

Poznámka: foto vzniklo při první zkoušce vrátit/nevrátit. S nálepkama fakt nejezdím.

IMG_20210816_180651_copy_768x1024small.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Bert napsal:

Jak si udělat silnici širokoúhlou? Je to jednoduché. Devadesátikilového chlapa s širokou čelistí narvat do helmy velikosti "italské el" .... 🙂 au, bolí mě xicht, ale to se vymačká!

Poznámka: foto vzniklo při první zkoušce vrátit/nevrátit. S nálepkama fakt nejezdím.

 

LS2  jsou Číňani co se vydávají za španělskou firmu 😉 . Jejich velikosti z mé zkušenosti odpovídají o jedno číslo menším. Tudíž jsi se nasoukal do reálné velikosti M. Něco jako ekvivalent španělské boty ale je to na hlavu...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, wawrik napsal:

Iste, keď je nalinkovaný na tvoj googlovský cloud :D No nič, nemusím vidieť všetko...

ja len vysvetlujem, preco z tych vasich naznakov neviem pochopit, co mi chcete povedat. lebo normalny clovek povie "nevidim ten obrazok, oprav link". ale ok, umres stastny aj bez mojej motorky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj přátelé jedné(nejen) stopy.Hledám parkování pro svoje HD.

Nabízím k výměně svou "rodnou" GARÁŽ 🙂 v centru Pardubic, za garáž v centru BEROUNA.(garáže na okraji města mě nezajímají).Kdybyste o něčem náhodou věděli.. Možná nějáká garáž z pozůstalosti nebo nevyužívaná garáž u domu apod.. třeba Vás něco napadne.. Nejlépe s elektřinou.

Klidně bych šel k někomu do nájmu, ale nemůžu nic vyhovujícího sehnat.. Nebo kdyby měl někdo kousek pozemku k pronájmu(prodeji), kde bych garáž postavil..

Ještě napíšu na motorkari.cz.

Díky za případné tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, instant napsal:

ja ho tam stale vidim. 

ten cafe racer z babety je riadna picovina :) to uz 10x radsej nejake elektricke svištítko a la Brekr

o tom žádná, ale kdo si hraje nezlobí. Navíc kdo z těch mlaďoků má 130k na "elektrickou babetu", když tohle seženou za pár kaček nebo šlohnou bábě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...