Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

před 46 minutami, Lamiczka napsal:

o tom žádná, ale kdo si hraje nezlobí. Navíc kdo z těch mlaďoků má 130k na "elektrickou babetu", když tohle seženou za pár kaček nebo šlohnou bábě...

Souhlasím s instantem... U nás na vsi se prohání plno těch mlaďochů na e-skutrů nebo pitbiku... Je to pěkný, ale ekonomicky nesmysl... Pěkná babeta atakuje 20k...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové (a dámy?), když tu teď frčí ty Jawy.. 

nemáte někdo chuť se pustit do 350/638-1 twin sport?

Po několika letech, co jsem ji koupil od strejdy jsem ji konečně přepsal, ale v mezičase mi došel elán a čas (úměrně k tomu narostl počet dětí).. tak teď přemýšlím, jestli ji nepustit, než ji nechat ležet v garáži a rychlostí jeden díl za rok ji renovovat..

 

140375964.jpg?t=1629016597

(foto půjčeno z cizího inzerátu jako ilustrační)

 

Teď jsem dělal přepis, takže mám evidenční TK, a značku jsem dal do depozitu...

 

Ke klasickýmu inzerátu se asi nedokopu, pořád to vnímám jako další dětský sen, kterého bych se vzdal,.. na druhou stranu, těch věcí na "to do" listu je tolik... Kdyžtak napiště..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Bert napsal:

 au, bolí mě xicht, ale to se vymačká!

A to já měl opačný problém s Biltwell Gringo Dice v L velikosti koupené přes net. Lítala mi na hlavě úplně volná. Horko těžko jsem sháněl náhradní polstry do helmy, ale sehnal jsem v US, doladil a helma sedí. Akorát mám teď doma 3 sady "střev" do helmy :D Třeba na tohle mají taky menší molitany???

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Lamiczka napsal:

o tom žádná, ale kdo si hraje nezlobí. Navíc kdo z těch mlaďoků má 130k na "elektrickou babetu", když tohle seženou za pár kaček nebo šlohnou bábě...

maju tisicku na novy telefon tak maju aj na kolobezku :) ja by som to nevidel len cez peniaze a uz vobec by som v tomto mladych nepodcenoval. btw babettu som za mlada mal a bol to des uz v 80tych rokoch. do mierneho kopca ta dal bezny cyklista na favorite.

 

jasne, ako zabavka nenarocne, preco nie, ale obdivovat nie je co :)

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, instant napsal:

maju tisicku na novy telefon tak maju aj na kolobezku :) ja by som to nevidel len cez peniaze a uz vobec by som v tomto mladych nepodcenoval. btw babettu som za mlada mal a bol to des uz v 80tych rokoch. do mierneho kopca ta dal bezny cyklista na favorite.

 

jasne, ako zabavka nenarocne, preco nie, ale obdivovat nie je co :)

To jsi ji měl v pěkném bordelu. Já mám Babetu vytaženou z kopřiv, rok výroby 1991, a jezdí jak zamlada. Na rovině není 60 km/h problém, do kopečka jede spolehlivě 40 km/h. Chtěl bych vidět toho pedálistu na Favoritu 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, instant napsal:

maju tisicku na novy telefon tak maju aj na kolobezku :) ja by som to nevidel len cez peniaze a uz vobec by som v tomto mladych nepodcenoval. btw babettu som za mlada mal a bol to des uz v 80tych rokoch. do mierneho kopca ta dal bezny cyklista na favorite.

 

jasne, ako zabavka nenarocne, preco nie, ale obdivovat nie je co :)

Jak říkáš, já bych ty mladý nepodceňoval...za mě prostě každej nějak začínal (ok, není jedna stopa, ale dvě) ;)

 

Who Is Mate Rimac, The 33-Year-Old Inventor Of Electric Hypercars?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem si kdysi jednoho chlápka co jel na zanedbaný jednorychlostní babetě vychutnal. Předjel jsem ho do kopce na favoritu, nejelo mu to ani 20km/h. Pár let zpátky jsem zas koupil Korádo, na kterém experti vyměnili hnací kolečko na motoru za menší. Prej že na tom jezdil tlustej strejc a měl to po cestě na chatu do velkýho kopce. No nejelo to po rovince víc jak 25, cesta domů do Řevnic ze šroťáku z Malešovic byla velký utrpení. Pak jsem hned kolečko vyměnil za původní a už to jezdilo pěkně 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Foundryman napsal:

To jsi ji měl v pěkném bordelu. Já mám Babetu vytaženou z kopřiv, rok výroby 1991, a jezdí jak zamlada. Na rovině není 60 km/h problém, do kopečka jede spolehlivě 40 km/h. Chtěl bych vidět toho pedálistu na Favoritu 🙂

ja mam 120kg. 16 rocny som mal 100kg a 190cm. tak nejak asi ani nema zmysel definovat ten kopecek..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...