Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Nevzpomene si někdo na video z RedBull (asi Romaniacs), jak tam jeden borec předjížděl úplně všechny ty padající a bezradné "zoufalce"? Udělal x okruhů s prstem v nose, zatímco všichni ostatní se neuměli prokousat prvními pasážemi. Už je to pár let zpět a neumím to dohledat, ale byla super podívaná.

Zoufalci jsou schválně v uvozovkách, páč já bych spadl ještě před startem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdá se že pár posledních hezkejch dnů a já musím dát moto do servisu. Ach jo. A čekat až Ital pošle díly, to bude ještě dobrodrůžo. Guzzi V7, mizí mi olej z kardanu. Nechápu, že autorizák nemá díly skladem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Crusty napsal:

Zdá se že pár posledních hezkejch dnů a já musím dát moto do servisu. Ach jo. A čekat až Ital pošle díly, to bude ještě dobrodrůžo. Guzzi V7, mizí mi olej z kardanu. Nechápu, že autorizák nemá díly skladem.

To je pech. a to není vidět kudy to uniká? A je to fakt tak výrazný úbytek, abys to jen nedolil a dojezdil sezónu? 

 

Jinak jak se o Guzzinách říká, že se počurávaj, tak já tuhle zkušenost neměl, tedy z těch dvou kusů. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, klobadysek napsal:

To je pech. a to není vidět kudy to uniká? A je to fakt tak výrazný úbytek, abys to jen nedolil a dojezdil sezónu? 

 

Jinak jak se o Guzzinách říká, že se počurávaj, tak já tuhle zkušenost neměl, tedy z těch dvou kusů. 

Únik právě vidět není, moc to nemizí. Spíš se bojím toho, že to začne téct víc a někde zůstanu viset. Nesnáším, když moto není ve 100% stavu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...