Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

@Wanderer: Když Forma ADV, tak určitě vysoké. Také jsem je měl ve výběru.
Pro retro/civilnější look koukni na Gaerne Balance, hnědé či černé. Goodyear šev (podrazitelné) + (v nižších verzích) bez membrány = na věky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám Forma Adventure a jsem spokojený. Odjezdil jsem v nich sezónu a žádné strukturální změny nepozoruji, kůže povolila tak akorát, jsou tam vidět ohyby, ale nic se nerozlepuje, nepropadá, nerozedírá, dokonce i suchý zip pořád drží.

EDIT: Jo a jsou nepromokavé, a to jako že fakt. Projel jsem v nich bouřkou takovou, že jsem i z nejspodnějších vrstev oblečení vyždímal kýbl vody, ale v botách bylo sucho.

Upraveno uživatelem Drooz3R
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neměl by někdo zde tip, nebo rovnou kontakt na spolehlivou dílnu se zaměřením na chrom.

Někoho kdo je schopen realizovat zakázku během dvou až tří měsíců.... narazil jsem většinou na dobu zpracování v řádu půl roku a víc.

Rád bych nechal pochromovat kryt chladiče a jeden boční kryt motoru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já v létě nechal chromovat nádrž na Jawu tady:

https://nadrze-matousek.cz/

Cena byla sice vyšší, ale to je částečně dáno tím, že pod chrom dává měď. Trvalo to 3 měsíce, ale termín dordžel, jak jsme byli dohodnuti. Rozhodně, jestli budu něco chromovat dál, tak u něj.

Měl bych když tak pár dalších kontaktů, ale ty nemám vyzkoušené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na tohle je potřeba rozebrat půl motocyklu, člověk je rád, že nemusím málem i motor ven. Známá to bolest Nortonů. Teď už by měly výfuky držet dobře. Konečně se našel čas na NC mašině a já si můžu o víkendu nalít víno a pustit se do skládání. Ale i tak počítám, že v letošní sezóně už moc nenajezdím. 🙂

Head (1).jpg

Head (2).jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...