Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

před 15 hodinami, Baldic napsal:

Tady vic nez kde jindle plati: kdo chce mit opici, musi mit na banany.

To je mi jasný, klidně bych u tý k12r zainvestoval do repase převodovky jestli je to průser. Tady na foru je i snad někdo kdo se BMW motorkama přímo zabývá ne? :) každopádně koukám i po tě k13r, věřím @Americkejže ten motor s tím podvozkem stojí za to. 

Ještě bych se mohl podívat jinam, ale co vybrat kolem 150k? Chci jak rychlé vyjíždky tak i delší cesty. Na v-stromu jsem dal v pohodě 400km v kuse s jedním dotankováním a byl jsem ready na fesťák :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 57 minutami, Z. Paul napsal:

To je mi jasný, klidně bych u tý k12r zainvestoval do repase převodovky jestli je to průser. Tady na foru je i snad někdo kdo se BMW motorkama přímo zabývá ne? :) každopádně koukám i po tě k13r, věřím @Americkejže ten motor s tím podvozkem stojí za to. 

Ještě bych se mohl podívat jinam, ale co vybrat kolem 150k? Chci jak rychlé vyjíždky tak i delší cesty. Na v-stromu jsem dal v pohodě 400km v kuse s jedním dotankováním a byl jsem ready na fesťák :D 

Koncem listopadu jsem prodal BMW xchallenge a je fakt, ze pokud servisujes v  BMW, tak to jsou docela velký peníze hlavně za náhradní díly napr. jednu stupacku jsem dokupoval za 3500,-

Ted vybíram a mám v merku: 

Ktm enduro 690 R 
Husqvarna 701 off enduro 
Tenere 700 (s vysokým předním blatníkem)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do 150 bude celkom pekna fz1. Oproti stromu to bude urcite viac zihadlo a dlhsie cesty zvladne v pohode tiez... pripadne este je verzia s kapotami ak by malo byt tych ciest viac. Pravda machrindex sa s bmw asi moc porovnat neda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, cali napsal:

Co Tiger 1050?

Koukal jsem, dokonce jsem jeden čas hledal SpeedTripla, ale nakonec jsem šel do Suzuki, protože o Triumphech vůbec nic nevim, neznám ty motorky, bohužel jsem nezkoušel, a nevím v okolí o nikom kdo by je dělal. Jak je to u T s kvalitou/náklady na servis/pohodlím atp.?

To neznamená, že se na ní nepodívám, díky za tip :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strom vyhovoval plně, ale pár věcí mě štvalo - plasty, budíky /přepínače před nima/, bez palubního PC atd.. Už bych chtěl asi něco "modernějšího", a novější se mi celkově moc nelíbí. U tý K1200R se mi líbí neskutečně design /to je individuální/, a docela přívětivá cena, jen jestli je potřeba před 50k udělat repas převodovky a kardanu /ten jsem taky na moto ještě neměl/ tak nevím. K1300R je nádherná taky, ale to je 100k+ navíc, a za 250 už je pár let starej nějaký japonec. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Z. Paul napsal:

To je mi jasný, klidně bych u tý k12r zainvestoval do repase převodovky jestli je to průser. Tady na foru je i snad někdo kdo se BMW motorkama přímo zabývá ne? :) každopádně koukám i po tě k13r, věřím @Americkejže ten motor s tím podvozkem stojí za to. 

Ještě bych se mohl podívat jinam, ale co vybrat kolem 150k? Chci jak rychlé vyjíždky tak i delší cesty. Na v-stromu jsem dal v pohodě 400km v kuse s jedním dotankováním a byl jsem ready na fesťák :D 

K 1300 R je v pohodě co se týká převodovky, ale do 1200 ? je to prostě riziko 50:50 záleží jak tomu nakládáš, kolega tu 1200 jezdí najeto 130 tis a problém nemá, já jsem měl problém ve 11O tis a šla na díly, oprava nesmysl. skončil jsem u R1200 už tak nedivočím no 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že kombinace prášků na bolest a alkoholu vyřešila @Z. Paul problém:

1. Přiber 30 kilo

2. Nech si narůst plnovous

3. Ohol háro

4. Aktivuj své horší já

5. Měl bys taky trochu smrdět

6. Volba značky je v tu chvíli jasná

7. Můžeme vyrazit ..... 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Daval jsem tady na prodej bundu, bohuzel jsem zapomnel na pravidlo pouzitych veci.


Zeptam se tady ne na prodej, ale naopak na nakup :) - muj duvod prodeje bundy byl jit cestou neceho trochu vic bezpecnejsiho (ale mam ji rad, je pohodlna, stylova, originalni), ale premyslim, melo by smysl nakoupit lepsi chranice do kapes stavajici bundy? Paterak mam externi.

Nazory?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...