Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Instant: neboj on olej kapat začne ;). 
 

Nejdříve u altíku jak jde kabel do krytu. Pak nahoře u sání až praskne hadice a ta praskne a nejde koupit nová 🤷‍♂️. V-rod je super motorka, kterou její mateřská společnost odepsala tak, že pomalu přestává dělat díly a druhoška neni protože je toho málo to chceš. 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, instant napsal:

vcera som priviezol pacientku zo sanatoria.. tak ja len aby sa nepovedalo ze nemam harleja, no.. ale nekape z nej olej, tak neviem ci som dobre kupil 😁

Čéče, V-rod mě furt bere. Jestli někdy zabrousím pro HD, tak pro tohle! Mít kardan, už byl doma bez diskuze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, instant napsal:

btw mne pride ten remen fajn - ked s tym nejazdis v prachu a sotoline tak to takmer nema chybu.

No tak jo, až Tě vomrzí, se mi ozvi 🙂 Mimochodem stříbrňák mi přijde nejhezčí varianta, podtrhuje ten rám napasovanej na motor.

E: A sundej ty kentus padáky, prosím.

Upraveno uživatelem Americkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 hours ago, Americkej said:

No tak jo, až Tě vomrzí, se mi ozvi 🙂 Mimochodem stříbrňák mi přijde nejhezčí varianta, podtrhuje ten rám napasovanej na motor.

E: A sundej ty kentus padáky, prosím.

jj tie pojdu dole hned v prvy volny weekend.. nie len ze su hnusne, ale aj je na nich vidno ze ten chrom uz zacina prehravat - nuz asi budu originalne :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tento strieborny (100th anniversary edition) model VRSCA je zaujimavy dizajnovy odkaz na pociatky hotrod stylu, kde sa mrzacili hlavne stare fordy a polozilo to zaklad jednej velmi americkej subkultury. napr. plne hlinikove kolesa su fakt vec (nechces to udrziavat ciste, nechces to ked fuka vietor.. ale vyzera to popici). Na pomery HD velmi nezvycajne kombinacie: minimum chromu a maximu hlinika, eloxu a lakovania. Proste ulet ktory dobre skoncit nemohol, ale zato je to fajn motorka do zbierky a na obcasne vyvetranie hlavy. A ten motor je prima este aj dnes a aj dlho bude, kym sa budu dat pozhanat diely (nie je to uplne easy to je fakt ale stale sa da).

Hot Rod and Rat Rod Ideas ~ Wheels and Tires

1930 Ford Model A Coupe Hot Rod

Mvi_0465.mov 1931 Ford Model A Coupe Hot Rod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 hours ago, ewolucionar said:

Nie... preto sa aj zaujimam,aj ked sprostredkovane..

no ide v prvom rade o to, ze toto je velmi specificky typ motorky. myslim tuto kategoriu (nazvime ju "super cruiser", alebo "muscle bike") a Rocket je este specialny pripad v ramci tohto vymierajuceho segmentu. Sprostredkovat ti to samozrejme neviem, to asi ani nie je mozne. Ak mas pasiu v ovladani velkych silnych strojov tak to asi zafunguje, zavisi od toho co si uz vyskusal, aky styl jazdenia preferujes a hlavne co od toho cakas. V mnohom to je uzasna motorka, tato nova R3 je vsak este "jednoucelovejsia" ako RIII - uplne v duchu doby, univerzalne su len adv, ostatne su single purpose hracky. Ber to napr. ako Speed Triple na steroidoch.

Urcite sa chod previezt a pochopis za par sekund ci ano ci nie. Jedno co ta upozornujem je, ze tato kategoria motoriek ti moze pokazit radost z mnohych inych motoriek. Ak mas rad silne velke stroje tak ten vykon je navykovy a menej uz chciet nebudes, len viac. 98% ostatnych motoriek ti bude pripadat ako fadne, mdle a nezaujimave "nieco". 

Este zo zaujimavosti: preco nevidis vela ludi ako sa zbavuju starych Rocketov: pozri co robi tento chalan pravou rukou okolo siedmej minuty ked hadze kvalty a pozri na tu "rychlost" a celkovo co robi motorka.. Toto na starom Rockete proste nejde, tam nie je ziadna elektronika co ti to kastruje, chce to mat hlavu na poriadku a mat sa trochu rad, no.. :)

 

tu podobna vec s klasickym lankovym plynom a ziadnou elektronikou: 

sorry za obsirny prispevok, aj ked vlastne ti moc nepomoze :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, instant napsal:

no ide v prvom rade o to, ze toto je velmi specificky typ motorky. myslim tuto kategoriu (nazvime ju "super cruiser", alebo "muscle bike") a Rocket je este specialny pripad v ramci tohto vymierajuceho segmentu. Sprostredkovat ti to samozrejme neviem, to asi ani nie je mozne. Ak mas pasiu v ovladani velkych silnych strojov tak to asi zafunguje, zavisi od toho co si uz vyskusal, aky styl jazdenia preferujes a hlavne co od toho cakas. V mnohom to je uzasna motorka, tato nova R3 je vsak este "jednoucelovejsia" ako RIII - uplne v duchu doby, univerzalne su len adv, ostatne su single purpose hracky. Ber to napr. ako Speed Triple na steroidoch.

Urcite sa chod previezt a pochopis za par sekund ci ano ci nie.

Souhlas s instantem, určitě to chce vyzkoušet. Triumph r3 mi svým charakterem připomína Dodge Challenger SRT HellCat vs Ducati Streetfighter V4 S je Porsche 911 992 Turbo S. Záleží co za své value for money hledáš 🧐?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Roland Sands napsal:

Souhlas s instantem, určitě to chce vyzkoušet. Triumph r3 mi svým charakterem připomína Dodge Challenger SRT HellCat vs Ducati Streetfighter V4 S je Porsche 911 992 Turbo S. Záleží co za své value for money hledáš 🧐?

Jedno Turbo už mám,takze asi pre zmenu ten Hell 🙂cat...dobre prirovnanie si dal. Chce to samozrejme jazdu a bud prebehne iskra alebo nie. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli máte reálnou zkušenost s H-D Fat Boy?  Po cca 10 letech jsem prodal Ducati Monster a chtěl bych staršího tlusťocha, jizda na kichačku kafe atd... zajimalo by mne na co si dát pozor při koupi , co se rádo kazí na co se zaměřit.  Mám vyhlédnuté 3 kusy a potřeboval bych se rozhodnout. 

https://www.motorkari.cz/motobazar/motorky/harley-davidson/hd-flstf-fat-boy/harley-davidson-flstf-fat-boy-1613961.html

https://www.tipmoto.com/motorky/harley-davidson/475862-softail-fat-boy-1340.html

https://motorky.bazos.cz/inzerat/146114376/harley-davidson-street-glide-rv2003.php

Díky za tipy a názory. 

Škaro 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...