Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Vcera bylo tak pekne (pocasi), ze kdyz jsem se vratil z biku ( jako kola) :) musel sem jeste chvilku vyvetrat Kacenu. Porad podmaceno, ale uz to vysycha , tak to bylo fajn. Jen tak 30min za barakem, na procisteni hlavy...

 

DSC02156.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jsem konečně stihnul první letošní kilometry a taky první kilometry nového stroje. Dneska zase začalo sněžit, ale jsem rád že jsem to zvládl ještě v únoru jako minulý rok. Tenerka jede krásně, podle čichu se výfuk vypaluje jak má, dali jsme si včera i pár metrů blátem když jsem v Novinách pod Ralskem blbě odbočil :)

EDIT: Na výfuku si nahřívám rukavice aby mi neupadly prsty, bude to chtít lepší kryty rukou.

 

T7.jpg

Upraveno uživatelem Drooz3R
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 2. 2022 v 21:39, Bert napsal:

Zatím jen dny:

 

ČT - Ústí nad Labem

PÁ - Karlovy Vary

SO - Plzeň

NE - České Budějovice

PO - Brno

ÚT - Zlín

ST - Ostrava

ČT - Olomouc

PÁ - Hradec Králové

SO - Liberec

NE - Praha

Trochu tam cítím diskriminaci moravského úseku (bo v pracovní dny), ale rád se připojím okolo Ostravy. Pokud zvládnu do té doby STK a především zprovoznění motorky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 3 minutami, farkyostrava napsal:

kluci co máte na ruce když jedete na moto?

Uplne se mi nechce jezdit s hodinkama za 50 tis +, na druhou stranu gecka digi pro mne nepripadaji v uvahu..

Keď jazdím, najradšej nemám na ruke nič :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, farkyostrava napsal:

kluci co máte na ruce když jedete na moto?

Uplne se mi nechce jezdit s hodinkama za 50 tis +, na druhou stranu gecka digi pro mne nepripadaji v uvahu..

Géčka jsou zbytečně drahý. 😀 Po 16 letech na Chronomagu jsem nejspokojenější s hodinkami za 5kilo.

Když jezdím na motorce, tak poslední věc o kterou se chci starat, jsou hodinky. Navíc čas mám před sebou na displeji budíků.  

 

20210604_083026.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...