Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Chvíli jsem pošilhával po R90, ale sedmapůla taky dobrý. V poslední době jsem se zamiloval do Ducati SS 900 ze stejné doby, ta se mi teda líbí moc, ale taky šílené ceny. Asi už to řešit nebudu, stejně to nestíhám střídat, dá se sedět jen na jednom sedadle a bez sešitu s poznámkami, co jsem kdy na čem dělal, bych byl s údržbama úplně ztracenej.

 http://onlymotorbikes.com/ducati/900-ss/ducati-900-ss-1975/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sou krasny cile. Ja jestli nikdy neco, tak nejakou starou CB a fakt jen na kafe po okoli😂

Jsem fracek rozmazlenej a starej😂. Skoro 10 let jsem mel upravenyho scramblera. Sice moderni moto, ale ten odkaz starejch casu je znat. Sedlo jak prkno, jeden kotouc, stitek jak lopata ale styl je styl😂. Akorat, kdyz se jelo s kamosema nekam dal, tak kazdy predjeti si rozmyslet, kdyz bylo hnusne, tak sem trpel, vecer misto abych sel na pivo s klukama, tak sem se klepal a daval do kupy....😂. Ale bylo to fajn. Dneska uz radsi zustanu u moderni moto, 1000km za den je na pohodu a jsem OK😂😂😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TLD: ale ten požitek, kurva, to se nedá srovnat... 😄 to nepohodlí k tomu patří. Jeden kotouč je luxus, když jezdíš s bubnama. 😄

zceyee: údržbu své Kawasaki jsem si psal v garáži na dveře od skříňky. A tam jsem vzhledem k tomu, že jsem ji měl dlouho dokázal odhadnout nutné výměny na desítky kilometrů. Pak jsem to vytunil a píšu to do školního A5 sešitu. 😄 To zkombinuju s doporučeními z dobového manuálu, co kdy dělat. Když jedu někam dál, tak většinou před tím přejdu stejně celej stroj. Ale kdybych měl řešit u těch starejch krámů cenu na km, tak bych to musel dávno vyházet. Když do toho řešíš vyžhavené dobíjení, uvolněný palec, přeskakující relé, co tam chceš psát? Vždyť já kolikrát ani nestíhám dofukovat pneumatiky. Termíny STK mám v diáři. 🙂 Takže nějakej google sheets... 🤪

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to bolí, tak jeď autem. 🙂 Dlouhou dobu jsem míval v práci nad stolem motivační foto BMW R1100R. Že si ho jako někdy koupím, až si na něj vydělám. Pak jsem se na tom svezl a nic se nekonalo. Rafiky na budíkách vyběhly doprava, fičel jsem 140 a emoce minimální. Akorát jsem věděl, že si v tom fofru můžu rozbít tlamu. Svezení prima, dají se s tím hltat kilometry, ale ten požitek tam není. Pak jsem hupsnul na tuhle starou R75 a v osmdesátce úplně jiný zážitek. Není to tak pohodlné, spousta práce s řízením, brzdí to blbě, ale pocit nesrovnatelný. A s Emkou to začíná už v 60 km/h. Kamarád říká těm moderním motorka bez emocí a přijde mi to, čím modernější, tím sterilnější. Na nějaké dlouhé cestování bych si to asi půjčil, ale neužil bych si to tak. Nevím, jak to mají ostatní, tisíc lidí, tisíc chutí, ale na nové moto by mě to až na výjimky nebavilo. A to nemluvím o Nortonovi, tam je u mě to nadšení podobné, jak když jsem začal s čerstvým řidičákem. To se musí zažít.

Upraveno uživatelem Wanderer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Haha, r1150r povazuju za nej univerzál co jsem mel, super na vse. 😂

Kdyz me uz prave moc neba jako driv, vytahnout moto a jet se projet na hodinu. Ja ted kdyz to vytahnu, tak chci jet celej den, x dni v kuse... 

Ted je to trošku jinal, sem natesenej, ze se nemusím navlikat a jezdit jen kolem baráku po poli, ale jinam to mam rad kdyz uz tak uz😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...