Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

A nedá mi to se nepochlubit. Na Najntýčko jsem chtěl bobka. Stejně jezdím většinou sólo a na velký cestování je Outůčko (aka Oranžáda 2) 🙂 Objednal jsem od číňana držák vejfuku, abych mohl sundat to zadní lešení. Přišly místo držáku nějaký jiný hovadiny, dvě hnusný kšiltovky a vánoční balící papír. No fakt, prachy, iluze a mládí v čudu. Číňan povidá, že všechno poslal správně, oslovoval mě "my friend", s chutí bych mu dal pár facek. Prej bude chyba v logistice, on nic. Prdím na to, byl to můj poslední nákup na Aliexu. Fakt je to jinej svět a nedovoláš se ničeho. Jenomže už jsem byl v procesu: bobek převrtanej (původní uchycení vymyslel debil), lešení sundaný. Zajel jsem za kámošem, něco jsem nařezal, on to svařil a doma jsem si fouknul povrchovku. Nakonec z toho samodělku mám větší radost než z toho objednanýho duralovýho, podle mne to k trubkovýmu rámu a stylu líp pásne. Šly dolu i origo nevzhledný zrcátka plus páčky a taky zadní blatník od Puiga, tím se hezky celej zadek otevřel.

DSC00369.JPG.405ec14e00869ac2c8338316a83e11b0.JPG

DSC00334.JPG.626a2456549e08f55d730cf37aab8318.JPG

Původní dvojsic:

1941572119_koupen(2).thumb.JPG.9059480244a66b25d53c0cabccb8c160.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní kafčák v Milevsku,

DSC00377.JPG.c5db5b1bb93d279ffcd8aa61a142e9d0.JPG

Škorpík je exo carbon 1400 air, teď koukám, že už je pod deset. Já považuju za nezbytný: D-kroužky, výsuvnou vnitřní sluneční clonu, Pinlock, vyjímatelnej vnitřek, karbon skořepinu. Tady je navíc trhací systém plus vzduchový dofukování lícnic. Objednal jsem ho "na Máru", tedy nad ránem a v podroušeným stavu. Co přišlo mne víc než uspokojilo, navíc přidali druhý lehce kouřový plégo. Bylo to v zimě a v mý velikosti měli jen tu variantu s červeným proužkem. Co už, svět není dokonalý místo. Po stránce zpracování za jedna, funkčnost jedna mínus, po ultra tichý Šubrtě je hlučnější všechno... a tuhle jezdím na úplně nahatým bajku bez štítku.

E: https://www.moto-man.cz/moto-prilba-scorpion-exo-1400-carbon-air-full-carbon/?variantId=222657&gclid=Cj0KCQjwpv2TBhDoARIsALBnVnkwZEXvLOv44l4T-34dV77d4ScWOCCGIidWXCJzcmjEVte2yfaXF7gaAg2ZEALw_wcB

Upraveno uživatelem Americkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 5. 2022 v 19:33, Americkej napsal:

Dnešní kafčák v Milevsku,

DSC00377.JPG.c5db5b1bb93d279ffcd8aa61a142e9d0.JPG

Škorpík je exo carbon 1400 air, teď koukám, že už je pod deset. Já považuju za nezbytný: D-kroužky, výsuvnou vnitřní sluneční clonu, Pinlock, vyjímatelnej vnitřek, karbon skořepinu. Tady je navíc trhací systém plus vzduchový dofukování lícnic. Objednal jsem ho "na Máru", tedy nad ránem a v podroušeným stavu. Co přišlo mne víc než uspokojilo, navíc přidali druhý lehce kouřový plégo. Bylo to v zimě a v mý velikosti měli jen tu variantu s červeným proužkem. Co už, svět není dokonalý místo. Po stránce zpracování za jedna, funkčnost jedna mínus, po ultra tichý Šubrtě je hlučnější všechno... a tuhle jezdím na úplně nahatým bajku bez štítku.

E: https://www.moto-man.cz/moto-prilba-scorpion-exo-1400-carbon-air-full-carbon/?variantId=222657&gclid=Cj0KCQjwpv2TBhDoARIsALBnVnkwZEXvLOv44l4T-34dV77d4ScWOCCGIidWXCJzcmjEVte2yfaXF7gaAg2ZEALw_wcB

Ja ji hodne zvazoval, je to skvely reseni pro vsechny, kterym standardni licnice v helme nesedi (jsou malo vyrazne). Mam sice Shark, ale s vyctem souhlasim. Karbon je super, na nahaci je lehkost helmy velky plus. Pinlock je snad uz dneska standard a pokud neni, kupuje si clovek moc levnou helmu (bez urazky). D krouzky mi taky prijdou lepsi. Trhaci system - covece, mam taky, ale realne jsem premyslel, vi o tomhle bezni zachranari?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záchranáři ano, ale dle mě ti tu helmu bude páčit první ctihodný občan na místě nehody, který o tom vědět nebude, ani o systému dofukování. 

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Bert napsal:

Borci, po dnešní návštěvě ortopeda konstatuji, že je to úplně v 3,14či. Tečka. Už si nezajezdím ani na trajku. Je mi to líto, ale já ten trip nedám.

A nechceš to objet v RAMu? Přeci jen udělat si výlet a potkat lidi?

Edit: a jakože nezajezdis letos, nebo vůbec?

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...