Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Ale hezky pěkně. Po delší době nějaká klasika. 🙂 Renovaci ty sám nebo na zakázku nebo původní? Značky budou?

Na tomhle jsem měl možnost si zajezdit a ta stopětasedma jede jak z praku. A sedí se na tom líp, jak na pérákovi. Neošidit záběh a pojede určitě skvěle.

Upraveno uživatelem Wanderer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po deseti letech bez ztráty kytičky se 115200 začaly předbíhat, i řekl jsem si, že je potřeba dopřát jim zasloužené údržby. A kde jinde, než v Onyxu, žeáno. Poštou se mi je posílat nechtělo, tak jsem si do uzlíčku sbalil nějaké buchty s mákem a kus chleba, osedlal můj věrný skůtr a vydal se na cestu. A při té příležitosti jsem se i trochu projel. Fajné to bylo. Už se těším, až si pro oservisované hodinky pojedu. 😛

jihl1.jpg.67094ee73c54e63a6f62cd3f1c252321.jpg

Reise.JPG.2a9628e2cf5eb8f894241a47d0b65d96.JPG

onyx.jpg.0f4ab071501e2843b0f7ada829cebe61.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Wanderer napsal:

Ale hezky pěkně. Po delší době nějaká klasika. 🙂 Renovaci ty sám nebo na zakázku nebo původní? Značky budou?

Na tomhle jsem měl možnost si zajezdit a ta stopětasedma jede jak z praku. A sedí se na tom líp, jak na pérákovi. Neošidit záběh a pojede určitě skvěle.

Značky snad budou, ale máme toho vícero a asi všechno na značky dávat nebudeme, uvidíme.

Renovaci kdysi děda a tchán, teď nám to poskládal p.Vladimír u Brna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, filo-boxer napsal:

Po deseti letech bez ztráty kytičky se 115200 začaly předbíhat, i řekl jsem si, že je potřeba dopřát jim zasloužené údržby. A kde jinde, než v Onyxu, žeáno. Poštou se mi je posílat nechtělo, tak jsem si do uzlíčku sbalil nějaké buchty s mákem a kus chleba, osedlal můj věrný skůtr a vydal se na cestu. A při té příležitosti jsem se i trochu projel. Fajné to bylo. Už se těším, až si pro oservisované hodinky pojedu. 😛

 

Reise.JPG.2a9628e2cf5eb8f894241a47d0b65d96.JPG

 

Pěkný výlet na skůtříku 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, filo-boxer napsal:

Po deseti letech bez ztráty kytičky se 115200 začaly předbíhat, i řekl jsem si, že je potřeba dopřát jim zasloužené údržby. A kde jinde, než v Onyxu, žeáno. Poštou se mi je posílat nechtělo, tak jsem si do uzlíčku sbalil nějaké buchty s mákem a kus chleba, osedlal můj věrný skůtr a vydal se na cestu. A při té příležitosti jsem se i trochu projel. Fajné to bylo. Už se těším, až si pro oservisované hodinky pojedu. 😛

Paráda, na Primě by o tom natočili seriál 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 5. 2022 v 15:46, filo-boxer napsal:

Po deseti letech bez ztráty kytičky se 115200 začaly předbíhat, i řekl jsem si, že je potřeba dopřát jim zasloužené údržby. A kde jinde, než v Onyxu, žeáno. Poštou se mi je posílat nechtělo, tak jsem si do uzlíčku sbalil nějaké buchty s mákem a kus chleba, osedlal můj věrný skůtr a vydal se na cestu. A při té příležitosti jsem se i trochu projel. Fajné to bylo. Už se těším, až si pro oservisované hodinky pojedu. 😛

Parada, 10 dni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 5. 2022 v 17:10, pebe napsal:

Pěkný výlet na skůtříku 👍

A určitě ne poslední!

před 20 hodinami, moco napsal:

Paráda, na Primě by o tom natočili seriál 🙂

Nestraš! 😅

před 20 hodinami, M3maniac napsal:

Filo ty jsi satan 🤣👍👍👍

Spíš jsem si chvílema připadal jako sebevrah. 

před 2 hodinami, zceyee napsal:

Parada, 10 dni?

9 dní na cestách, celkově 12 dní. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 5. 2022 v 15:24, PavelSch napsal:

Po japonským čtyřválci celkem změna. Zatím stále nevím, co mě bavilo víc, ale minimálně charisma můžou Japonci závidět 

7FA484B3-5B12-4278-87BF-62057794DFE1.jpeg

Mě se ty Guzziny hrozně líbí, ale podle čísel snad i ten můj jednoválec pojede líp, ale čísla kolikrát nevystihnou realitu, jaký z toho máš pocity? Taky mě láká něco s emocema, ale chtěl bych aby to trochu jelo.

A ideálně nevážilo 300 kilo, něco už v hledáčku mám, ale Guzzi to není.

Upraveno uživatelem (Miloš)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...