Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Chlapi nějaká alternativa místo K1200R? 
Puvodne jsem tu 1200 chtěl, furt ji chci, ale po zkoumání jaký problémy měla převodovka /vypadávající kvalty/ jsem se asi smířil, že do tohohle stroje nepůjdu /abych koupil moto a hned sháněl spolkový koš a převodovku z K1300R, dal za to 70k+ a hned se v tom vrtal, takový akce už mám asi za sebou :( /.

Rozpočet jsem chtěl do 150k, koukám na Hondu CB1000R, Kawa Z1000, MT-09 /tak se mi fakt nelíbí “budíky”/. Něco jiného? Jsem mi hlavně o spolehlivost motoru/převodovky a aspoň nějaké pohodlí (chci jezdit i dělají cesty). Jezdil jsem na 750 Banditovi /začátky/, pak nějakou dobu na 1000 V-Stromku /super ale starší/.

Ještě se pokouším smířit s cenovkou K1300R, ale kdyby byla alternativa 🤷🏿‍♂️
 

Typ vyloženě nevím - silniční, cestovně-sportovní nebo zase cenduro. 
 

Díky moc za nějakou radu, posun …

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z900 má ségra... Občas jsem na tom jezdil ... Jako já nevím. Já těm naháčům určitě nerozumím. To říkám otevřeně a raději dopředu... Posledních osmnáct let jezdím HD .

Ale něco tak nepohodlného jsem nikdy nejezdil. Před třemi lety jsme byli v Rakousku táta, já a sestra. Táta měl defekt a nešlo to na místě vyměnit (Indian jel poté na podvalu dom). Takže cestu zpět to bylo tak, že táta a ségra jeli na mojí motorce dom a já na té její... Jako větší očistec na motorce nepamatuju... 

Jako jede to fakt dobře. Ale sedět na tom m víc jak čtyři hodiny v kuse je za trest...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, mAra_ napsal:

Z900 má ségra... Občas jsem na tom jezdil ... Jako já nevím. Já těm naháčům určitě nerozumím. To říkám otevřeně a raději dopředu... Posledních osmnáct let jezdím HD .

Ale něco tak nepohodlného jsem nikdy nejezdil. Před třemi lety jsme byli v Rakousku táta, já a sestra. Táta měl defekt a nešlo to na místě vyměnit (Indian jel poté na podvalu dom). Takže cestu zpět to bylo tak, že táta a ségra jeli na mojí motorce dom a já na té její... Jako větší očistec na motorce nepamatuju... 

Jako jede to fakt dobře. Ale sedět na tom m víc jak čtyři hodiny v kuse je za trest...

Máro díky za zkušenost, jak říkám, vyzkousim a když budu trpět tak budu hledat dal.

Horsi co do pohodlí to snad oproti GSXR750 to snad nebude 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co Ti budu povídat 😁 už je moje. Je fakt ze majitel vymenim sedlo za gelový, takže já zatím nepohodlim netrpim. 
Najeto 5.400km, 2018, pár jiných dílu, laďák SC nebo co, luxus bublá 😁

 

No vzal jsem ji, večer hodím fotku. 
 

edit: jinak teda jede jak to silene. I posez pro mě fajn /mám 184 a 88kg/

Upraveno uživatelem Z. Paul
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zrovna minulý týden potkal kluka, co tlačil v dešti do kopce Babetu :-))) tak jsem ho naložil do auta, a jeli jsme ke mě pro benzín a pro olej do krovinaku ...

Docela čuměl když jsem mu říkal, že my motorkáři si musíme pomáhat.

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, rado74 napsal:

Priatelia, dva parádne dni vodná nádrž Vranov a okolie, všade dobrá nálada, žiadny arogantní šoféri, všade pohodoví ľudia, parádne jedlo. preto mám Vás čechov rád ....👍

Na Vranově nejsou češi. Tam je Morava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...