Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

před 5 minutami, mAra_ napsal:

Tak už ji mám doma. V týdnu to nějak zprovoznim a pak dám občas vědět, jaké je s tím ježdění...

Zkoušel si i jiné varianty? Já právě vybral Tech-Air 5, už s tím mam něco přes tisíc km a jezdí se s tím v pohodě. Že doufám, že to nikdy nevyužiju naplno (snad nikdo zde), je jasný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu tam měli taky. A zkoušel jsem ji taky. Ale upřímně jsem si sám sobě řekl, že v tomhle bych na HD prostě nejezdil. Že se mi to prostě nelíbí.. na jiné motorce ani nic proti ničemu, ale já se v tom nedokázal představit.

A Dainese jsem vzal velikost takovou, že ji budu mít buď pod/nad tričkem. Každopádně pod bundou či mikinou. Záleží, jak moc se mi bude chtít oblékat 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 5. 2022 v 19:33, Americkej napsal:

Dnešní kafčák v Milevsku,

DSC00377.JPG.c5db5b1bb93d279ffcd8aa61a142e9d0.JPG

Škorpík je exo carbon 1400 air... Bylo to v zimě a v mý velikosti měli jen tu variantu s červeným proužkem. Co už, svět není dokonalý místo.

Ať jsem dělal co jsem mohl, červík hlodal. To asi znáte, že jo. Takže dneska dorazila verze bez červenýho proužku, čímž jsem svůj svět posunul k dokonalejšímu. A při tom taková blbost 🙂

DSC00515.JPG.adfb6220fc4b23dd274b1170c44dffe5.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 7. 2022 v 9:05, Strocek napsal:

Jak kuci pečujete o gelovou baterku, tak aby jí to nejlíp prospívalo. Vytáhnu motocykl tak jednou za tejden, projedu vokolo komína a uložim. Nedávno jsem pořídil chytrou nabíječku CTEK MXS 5.0, tak jednou za měsíc nechat cca týden na nabíječce?

 

CTEK mam taky, ale na bawko origo pěkně do origo zásuvky. Pokud jednou týdně najedeš 100-200km tak v podstatě v léte nemusíš dobíjet. Baterku nabíjej až když třeba 3-4 týdny nejezdíš. V zimě pak souhlasím jednou za měsíc 😉

DA38A7AB-B9D6-4DD5-850A-19B0432BD4F1.jpeg

17154664-718C-4F35-AC35-2A2C2F0F0A51.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 7. 2022 v 19:57, mAra_ napsal:

Tak už ji mám doma. V týdnu to nějak zprovoznim a pak dám občas vědět, jaké je s tím ježdění...

Tak asi dobrý ne? Já ji mám třetím dnem a zatím spokojenost, hlavně v těchle vederech. Oceňuju, že perfektně sedí a i když se v ruce zdá poměrně těžká, tak když ji obleču, ani o ni nevím.

Každopádně i optikou příspěvku nade mnou doufám, že k ověření funkčnosti nikdy nedojde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...