Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

před 10 minutami, shewcza napsal:

Dostal jsem ho k motorce a darovanému koni na zuby nehledím. Prozkoumával jsem trh, zkoušel jsem, četl, zase zkoušel a vzešel z toho Airoh Commander 😉

Ale jo, to chápu, ale jsou věci kde darovaný kůň může hodně ublížit. 😉 Taky tu mám 3 škopky na kývačku nebo čezetu, ale když to jede víc jak 70 je třeba být vopatrnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem furt měl nějakej mentální blok z boxera, že jako klopit opatrně, ať to nezahodím přes válec. Teda ten blok mám furt, ale už vím, že první jde hlásič stupačky a ventilový víka jsou zatím čistý. Testováno minulej tejden v Sosně.

IMG_5976.jpg.07a761a75e7aa00f8b2b55a386d81551.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jiný, celkově rychlejší ale zábavnější, těch pár vinglů navíc je znát. Přijde mi to míň únavný, ta zadní rychlá pasáž ti dá šanci vydechnout. Jenom tam vůbec nemám odhad v nájezdový rychlosti, jsem tam za šneka. Jo a kde se napojuje novej úsek z původní trati to kope. Aspoň konečně opravili i celej vracák před cílovkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, zkusím tu nabídnout tohle vyprodaný ježdění. Bral jsem to před měsícem, ale nějak se mi teď schumelil kalendář.

https://bikes4life.cz/akce/okruh-sosnova-5-8-2022/

Podle mýho skromnýho názoru jde o luxusní poježdění za pár švestek. S plným zázemím a naprostou volností  "open pit line".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si uzil sezonu Monster a asi ho pustim. Uvedomil jsem si, ze proste hledam neco jineho. Snad to nebude jak s hodinkama, kdy clovek furt hleda :D
Kdyby byla jinak situace s financema, smeroval bych nejspis k H-D. Ale kdyz zvazim svoje priority (jezdim kratke trasy, hodne i mesto, proste pro zabavu. Necestuju a v nejblizsich letech nebudu. Libi se mi stylovy klasicky motorky), tak nakonec skocim asi ne Royal Enfield Interceptor. Vykon je samozrejme jinde, ale jinak to  splnuje vse co bych chtel.  Plus nekonecno moznosti na zajimavou customizaci... 

Konec premysleni nahlas :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vůbec nerozporuju, byla to spíš moje chyba, že jsem si vytvořil nějaký očekávání, který se ani trochu nenaplnilo. Je to jako krásná buchta, která se zrovna nepřetrhne, aby Ti udělala dobře 😀

Na druhou stranu, každýmu dělá dobře něco jinýho.

Upraveno uživatelem (Miloš)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...