Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

před 12 minutami, Americkej napsal:

Hele, já neříkám, že je to špatná čína. Jen, že je dost předražená... Já bych neměl problém si to na svojí motorku posadit za dva, max tři litry i s montážkou. Každej chce vydělat, to nelze obchodní firmě vyčítat 🙂

E: pokud se chceš číně vyhnout a švéda se ti nechce platit, vem nějakej střed s homologací. Wilbers, LSL, Hyperpro...

Díky, podívám se. Koukal jsem na LSL ale našel jen na Z1000, na 900 ne. Ale hledam na mobilu, sednu k noťasu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 7. 2022 v 14:53, M3maniac napsal:

CTEK mam taky, ale na bawko origo pěkně do origo zásuvky. Pokud jednou týdně najedeš 100-200km tak v podstatě v léte nemusíš dobíjet. Baterku nabíjej až když třeba 3-4 týdny nejezdíš. V zimě pak souhlasím jednou za měsíc 😉

DA38A7AB-B9D6-4DD5-850A-19B0432BD4F1.jpeg

17154664-718C-4F35-AC35-2A2C2F0F0A51.jpeg

Jakou má prosím tahle nabíječka koncovku?

Mám stejnou mašinu a u mého předchozího GS psali, že se to nemá nabíjet jinou než originál přes konektor pod sedlem. Mám Optimate a tou jsem po odpojení mínusu GS nabíjel.

A kde servisuješ? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Kairos napsal:

Jakou má prosím tahle nabíječka koncovku?

Mám stejnou mašinu a u mého předchozího GS psali, že se to nemá nabíjet jinou než originál přes konektor pod sedlem. Mám Optimate a tou jsem po odpojení mínusu GS nabíjel.

A kde servisuješ? díky

Tak jelikož je to origo bmw nabiječka tak ma origo koncovku ne? Vyhodou je ze to pichnes do zdirky a nestaras se. Umi to nektere Optimate, me nebavilo porad odsroubovavat ten dekl. A servisuju v Cartecu a naposledy jsem si menil olej sám, oni nejak nemeli čas 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...