Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Pěkná socha.. Já dnes 4 hodiny v sedle v lesích Křivoklátska.. mooc pěkný.. údolí Berounky z Křivoklátu směr Západ a přes Nový Jáchymov na Beroun je místy dechberoucí.. jen tam ještě nemám vytipovaná místa k zastavení a odpočinku, případně občerstvení.Den se krátí a tak je třeba využít každou volnou chvilku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Ale pořád mě to táhne spíš k tomu CBR, co stojí vedle mě. Nicméně na Griso nemůžu říct křivýho slova, jsem za ní rád, za holku italskou. 

Už asi 5 let vybírám jinou a zatím pořád zůstávám u Grisa. I kdybych koupil jinou, tuhle si nechám napořád.3163c0448b9d38e2217b4845a480bb51.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak tahle žlutá je nádherná! Taky nevím, za co bych měnil. Na cestovní enduro se ještě necítím a Griso je celkem pohodlné. Rychlejší naháč nebo silnice by byla fajn, ale mám přes 190cm a tam to prostě nehraje. Motard mě láká moc (Ducati Hypermotard), ale zase chybí pohodlí při delších cestách. Chopper je mimo..

Griso je pro mě kompromis ze všech zmíněných kategorií a nějakou chvíli asi ještě měnit nebudu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Americkej napsal:

Ten jantar za 3 roky nevyměnil ani olej

Ja mam souseda, kterymu preventivni servis prijde jako ztrata penez a veci resi az se vyserou.. nedavno mi tu narikal, ze mu nebrzdi zadni brzda, tak sem se ho ptal,  kdy to naposled odvzdusnil nebo kdy menil brzdovku a prej nikdy.. tak sem mu rekl jak na to a at to udela rovnou komplet, kdyz se do toho pousti... no pak sem se ho teda ptal, jak to slo, tak prej dobry, uz to brzdi, udelal jen tu zadni........ predni ztata casu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bylo jen takový pošťouchnutí, já vím že z hlediska hmotnosti a ztrátovosti přenosu síly je řetěz ideální varianta, přitom nejlevnější. Životnost a údržbu v polních podmínkách má smysl řešit jen u cestovatelských strojů. Ale já tu HP4 chtěl k HP2, že by mi hezky zapadla do sbírky... Fakt je, mám jedinou okruhovku s kardanem, kde to moc smyslu nedává. Tak nějak zvráceně mi to dělá radost, navíc mám lehkou závislost na BMW a tohle je tak pěkně německy úchylný 🙂

1027227393_2014.5(22).thumb.JPG.7f20d9f249d5402ac6a30ed52014b079.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Americkej napsal:

To bylo jen takový pošťouchnutí, já vím že z hlediska hmotnosti a ztrátovosti přenosu síly je řetěz ideální varianta, přitom nejlevnější. Životnost a údržbu v polních podmínkách má smysl řešit jen u cestovatelských strojů. Ale já tu HP4 chtěl k HP2, že by mi hezky zapadla do sbírky... Fakt je, mám jedinou okruhovku s kardanem, kde to moc smyslu nedává. Tak nějak zvráceně mi to dělá radost, navíc mám lehkou závislost na BMW a tohle je tak pěkně německy úchylný 🙂

1027227393_2014.5(22).thumb.JPG.7f20d9f249d5402ac6a30ed52014b079.JPG

Hej tiez som v tej zavislosti BMW su neskutocne stroje dotiahnute do dokonalosti mame v rodine 4 BMW z toho 3 RT a je to parada brazdit s tym Europu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci si postěžovat... o víkendu jsem cestoval po příbuzných a známých po ČR a viděl jsem nějaký ty panelky, kejvačky a na konec vyvoněnýho Kalifa (pokaždý někde jinde, docela se vyrojily) a na to jak měli všichni vymazlený Jawice, tak na tom každej seděl v teplákách, šusťákovkách vod vjetnamce atd... ale fakt všichni, úplně mi to zkazilo ten vizuální požitek. Já když jsem si vymazlil Čízu (dávno prodaná), tak jsem na tom lítal v kombinéze :default_smile:. Jako na tý vyloženě netrvám, ale proč se na to trochu neoblíknou aby to vypadalo...

DSC04655.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V případě nějakejch vraků by to stylovka byla, včetně vidlí zabodlých v prdeli, to je jasný :default_smile:, ale tady to měli všichni našlechtěný, že to prostě neštymovalo. Ještě bych doved pochopit pěkný montérky s laclem :default_cool:, ale šusťáky vod vjetnamců.. i když je možný, že po renovaci na vohoz nezbylo :default_smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...