Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Až se sklouzneš po silnici jako já, tak pochopíš, že neni špatný vypadat jako modelka. To mi přijde podobnej názor jak když sem viděl starýho známýho v teplákách na nějakým supersportu a když sem mu říkal, že si na to nepořídí nějakej vohoz, že jednak je to bezpečnější a hlavně to i líp vypadá, tak mi říkal, že si nekupoval motorku aby boural, tak jestli to vidíš takhle, tak proč né...  

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ako keby fakt ze niekto tie stare komunisticke kramy opatruje nebol trest dostatocny.. este k tomu teplaky? no, ak chces byt stylovy tak na tom sa veru ziadne kozene veci nenosili. ja som mal cinany, jeansy a riflovu bundu - v zime plus dva svetre. chapem ze z dnesneho pohladu je to mimo ale 99% cyklistov je na tom horsie.. zi a nechaj zit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem nosil nějakou koženou bundu po tátovi a na nohách jsem míval kanady a na rukou nějaký svářečský rukavice :), a něco podobnýho nosili i kluci z okolí a neřek bych, že by to bylo nedostatkový zboží. Pointa nebyla kdo co nosil za mlada, kdy se to tak neřešilo, jak ta bezpečnost, tak nějakej vzhled a do kapci měl jako mladej každej hluboko :). Mě spíš udivuje, že když dá někdo za pěknou Jawu několik desítek tisíc a nebo si jí i sám z restauruje za stejný desetitisíce a možná i víc :), že si nedopřeje něco na sebe a klidně i něco dobovýho.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mne ta kombinéza s tou čízou vůbec neladí, ale chápu co tím chce Strocek říci. K těmhle starým motorkám bych si dovedl představit kevlarové jeansy a koženou bundu, bude to vypadat dobře a ještě to bude bezpečné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, dneska je plno retro hader z moderních materiálů a s moderními vlastnostmi, ve kterých bude týpek vypadat dobře i na Jawa.

Až si jednou splním sen a koupím si Triumph Thruxton, tak bych to taky viděl na nějakou retro kůži a kevlar jeans. 

bmwtriumph1.thumb.jpg.4956d449db6a9d3171df222b3f4feca2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Strocek ty už mám nachystané ve skříni 🙂 Začnu to pomalu doplňovat 🙂 

Ale boty bych nechal nějaké motorkářské s ochranou.

Nicméně když jsme u toho oblékání, tak když jsem měl mašinu, tak jsem měl stejně nejradši ty letní podvečerní projížďky městem jen v teniskách a kraťasech.   

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar borci a borkyně,

trochu mi j..be a na starší kolena ale stále mladého pt..ka bych rád pořídil nějaký dvoustopý povoz.

rozpočet cca 50-70 tis

výkon 20-34kw obsah 125-500cm3 na velkou nemám papíry a stejně bych se na tom zrakvil.

Chci na tom jezdit občas do práce místo auta (benzín je drahý) tak ať to co nejmíň žere.

Asi bych rád řadil, takže skútr asi ne. 

Bude to stát 1/2 roku pod plachtou na sídlišti a 1/2 v garáži mimo, takže nic hogo fogo.

Líbí se mi nějaký malý enduro, abych to třeba mohl vzít na hřiby, malý výlet atd...

Nějaký tajný tip?
Poslední stroj jsem měl ČZ 175/477 takže vyježděný jsem. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, guzmic napsal:

Zdar borci a borkyně,

trochu mi j..be a na starší kolena ale stále mladého pt..ka bych rád pořídil nějaký dvoustopý povoz.

rozpočet cca 50-70 tis

výkon 20-34kw obsah 125-500cm3 na velkou nemám papíry a stejně bych se na tom zrakvil.

Chci na tom jezdit občas do práce místo auta (benzín je drahý) tak ať to co nejmíň žere.

Asi bych rád řadil, takže skútr asi ne. 

Bude to stát 1/2 roku pod plachtou na sídlišti a 1/2 v garáži mimo, takže nic hogo fogo.

Líbí se mi nějaký malý enduro, abych to třeba mohl vzít na hřiby, malý výlet atd...

Nějaký tajný tip?
Poslední stroj jsem měl ČZ 175/477 takže vyježděný jsem. 🙂

- dvoustopou motorku si nekupuj, bude to bourany

- nebranil bych se tomu skutru, 300ccm jezdi slusne, do ceny se vejdes, nezere to, pod sedackou to ma vetsinou ulozny prostor i pro hriby, plachtu nebo hamaku na vylet a to ze nemusis radit ocenis, az budes v lete jezdit v zabkach

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidám “recenzi”, nebo spíš tip co určitě nekupovat. 
Už ke druhy motorce jsem si koupil válečkový “řetěz” od Lumy. Protože jsem zapomněl jak byl napoprvé na hovno /blbě se zamykal i odemykal/, tak jsem ho koupil znova na novou motorku. 
Hned od začátku fungoval ten zámek podivně - najít polohu abych zamknul a dokázal vytáhnout klíč byl den ode dne těžší. Až jeden den to trvalo třeba 4 minuty při odemykani - klíč jsem ven dostal, teda jen půlku, zbytek byl vevnitř. A motorka pořád připoutáná ke kotvicimu bodu. 
 

Stačila minuta se sroubovakem a kladivem a zámek byl na sračku a situace vyřešena. To asi k sile zabezpečení - dělal jsem to v 6 ráno pod okny bytovky a nikdo si toho ani nevšiml /používám ještě alarm, ten byl dealtivovaný, ale iluze si nedělám/. 
 

Takže valečkovy zámek Luma = vyhozený peníze. 
 

 

image.jpeg

B1C16148-E63D-4AB7-B64A-077FA82CEFD0.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...