Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Rano pada teplota pod nulu, mlha se rozpousti az nekdy po devate, pres den to moc nad 10C neleze, ze silnic zmizela vetsina motocyklistu, soustky jsou prazdny az na obcasnej traktor a ja mam prezuto :)  Sezona zacina!

Uz sem se nemohl dockat  :)

 

_DSC6075.jpg

_DSC6077.jpg

_DSC6079.jpg

_DSC6085.jpg

_DSC6089.jpg

_DSC6091.jpg

_DSC6093.jpg

_DSC6096.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj dik 🙂 

Ale nedalo mi to tak se od  koupě v roce 2020 udělalo:

loziska v obou kolech, repas přední vidlice a řízení, destičky a kotouče, rozvody (řetěz), repas starteru, v převodovce spojkové vypínací ložisko, jedno ozubené kolo a ložiska, repas karburátorú (plováky, membrány, jehly, pružimy), výměna lanek, montáž správných origo zrcátek, nová baterie, repase regulátoru předstihu v Německu, zapalovací kabely a fajfky.

A teď je radost jezdit😀

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dnes přidělal starosti, jak střídám R65 a to toto GS, při otevírání nádrže na pumpě jsem si dned ulomil na GS krytku zámku nádrže.  U 65 se nádrž otevírá vytáčením, tak jsem dnes nějak nemyslel a chtěl to u GS udělat také tak, až mi krytka zůstala v ruce.... no prostě jsem idiot 🫣

DEAD42C5-06E4-47F8-9F88-DDC721EC3571.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 2 hodinami, Honza.manta napsal:

Nechce se mi to dávat do prodejního vlákna, neb to je spíš sem. Nemáte někdo nebo nevíte o drátěných kolech na HD rozměr 16x3,5? Díky.

Tady je máš:

https://www.ebay.de/itm/384309647944?mkevt=1&mkcid=1&mkrid=707-53477-19255-0&campid=5338588705&toolid=20006&customid=EB74519209&

 .... a nevotravuj, seš v hajzlu 🙂 Jo, a lak bude až přijedu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...