Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Pánové, pokud někdo přemýšlí, že by na jaře osedlal skútra, tak ho budu mít v nabídce.

Poté co jsem si uvědomil, že jsem letos najel asi 200 km, to opravdu nemá smysl...

Je to můj druhej skútr (2007), ale co mám děti, tak skoro nejezdím.

Piaggio NRG Power DT

 

edit: volnej je už teď, ale kdo by měl v tomhle počasí myšlenky na skútra, žejo...

edit2: výměně za odpovídajícho "ježka v kleci" se nebráním

post-2655-1256997655.jpg

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, pokud někdo přemýšlí, že by na jaře osedlal skútra, tak ho budu mít v nabídce.

Poté co jsem si uvědomil, že jsem letos najel asi 200 km, to opravdu nemá smysl...

Je to můj druhej skútr (2007), ale co mám děti, tak skoro nejezdím.

Piaggio NRG Power DT

 

edit: volnej je už teď, ale kdo by měl v tomhle počasí myšlenky na skútra, žejo...

edit2: výměně za odpovídajícho "ježka v kleci" se nebráním

 

pěkné na pojíždky letním městem, Bandi kolik taková jetá sranda cca koštuje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jezdim teďka na španělský Derbi Sendě, je to původně 50cc, dnes je osazená kitem od Poliniho - 80cc. Zde menší projekt - http://scooter-tuning.cz/forum/viewtopic.p...=30&t=10408 . Minulou sezonu jsem jezdil taktéž na upraveným skutru Yamaze Aerox - http://scooter-tuning.cz/forum/viewtopic.p...p;hilit=the+rox ale tento projekt je poněkud hůř vedený a schází tam poslední fotky, kdyby někdo měl zájem, pošlu je na mejl :-).

img6738.jpg

img5205641ch0.jpg

Upraveno uživatelem Vojta Rambousek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to o vikendu zabalil... to je hruza, clovek se parkrat sveze a uz zas konec sezony :crying_anim02:

 

BTW je tu jeste nekdo, kdo si mysli, ze GSXR je nejhezci kus nabytku? :D

 

To byl jeden z mých favoritů :thumbsup_anim: , bohužel mě odradily český zákony a nesmysly s tvorbou řidičáku ... :thumbsdown_anim:

Upraveno uživatelem abbot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motorka je to krásná ale není nějak moc rychlá ? :skull:

 

Rychla asi je, ale zas nic te nenuti radit az ve 13,5 tis. otackach. Neuveritelny na ty masine je, co vsechno ten "hardware" zvladne...mam pocit, ze se na hranici toho stroje nedostanu ani kdyz na tom budu rajtovat az do duchodu... ;)

 

Jinak k tomu jak psal abbot... osobne bych ridicaky na nejsilnejsi masiny taky omezoval, ani ne vekem, ale praxi. Co se tyka zakonu, tak ty jsou jaky jsou... je jasny, ze nemuzou byt vytvoreny podle supersportu, proto si myslim, ze jet nekde krapetko rychlejc nevadi (samozrejme to clovek musi mit v hlave srovnany, kde to jde a kde ne). Co se tyka policajtu, musim rict, ze na Vysocine, kde jezdim nevic, jsou celkem tolerantni. Napr. jednou kdyz jsem kolem nich projizdel, tak mi jen naznacili, ze to nemam tak honit a nechali me jet bez zastaveni... Celkem by me zajimalo, jestli jinde jsou policajti zlejsi...klidne prihodte vase zkusenosti ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...