Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Na 1700 obsahu, 136 Nm krouťáku a 400 kg váhy stačí A a věk staršího ročníku.

 

Jsem ulítlej na cesťáky, zatím jsem u Burgmana 650, ale časem půjdu nepochybně výše, toto je nádhera :speak_cool: Jinak můj sen je BMW 1200LT, nebo HD Electra Glide, ovšem dnešním dnem asi přidám ještě jednu krásku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem ulítlej na cesťáky, zatím jsem u Burgmana 650, ale časem půjdu nepochybně výše, toto je nádhera :speak_cool: Jinak můj sen je BMW 1200LT, nebo HD Electra Glide, ovšem dnešním dnem asi přidám ještě jednu krásku...

 

Než ji japonci vyrobyli a já ji poznal, taky jsem miloval elektru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, ta Blata, to je pekna kocicka... VM Motor myslim dela jenom specialy (nejsou homologovane pro provoz na pozemnich komunikacich), a jawa... to je velke zklamani. Vypada to blbe uz i na te fotce - a co jsem cetl par recenzi, tak kvalita motorek zustala nekde v 80tych letech (samovypadavaci sroubky, plechy na sebe nelicuji atd.).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, ta Blata, to je pekna kocicka... VM Motor myslim dela jenom specialy (nejsou homologovane pro provoz na pozemnich komunikacich), a jawa... to je velke zklamani. Vypada to blbe uz i na te fotce - a co jsem cetl par recenzi, tak kvalita motorek zustala nekde v 80tych letech (samovypadavaci sroubky, plechy na sebe nelicuji atd.).

 

 

JJ, souhlas, ty nové Jawy jsou opravdu nic moc. Ale kdyby udělali retro ve styku 500 OHC tak bych si asi dal říct. :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsme asistovali u klasické rány: Buchlovské kopce, silnice č. 50 směr na Hradiště, odbočka na hrad Buchlov (kdo zná, ví kde to je, kdo ne, tak to stejně nepopíšu). Kluk 22 let na Yamaze předjíždí dost rychle Š120, která zahybá vlevo na hrad. Rána, mašina bez přední vidlice, kluk cca 30 m vzduchem, pak přistání na hlavu a hadr klouže po asfaltu. To vše v úseku se značkou 70 km/h a zákaz předjíždění (asi proto, že se tam zahýbá vlevo na hrad Buchlov). Stabilizovaná poloha, jazyk ven, dýchal.

Večer na netu je, že se těžce zranil, je na ARO ve Zlíně, ale život není ohrožen. V našem autě až do Brna ticho... :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My byli společně s jorixem na projížďce v pátek, pro mě první letošní výjížďka.. I když ten pocit zatáhnout po té nekončící zimě konečně za plyn je parádní, vrátili jsme se s nudlema u nosu. Ještě to není úplně ono..i když svítí sluníčko je zima, foukalo, gumy ještě tolik nedrží, všude ještě spousta neopravených děr, tradiční motorkářské boudy s kofolou ještě zavřený (na Slapech jsme utřeli).. a aby toho nebylo málo, tak se má počasí ještě zkazit. No ale tak od dubna nemůžeme čekat zázraky že. Už aby bylo opravdu hezky.

Co takhle zorganizovat nějaký setkání nebo společnou vyjížďku chronomagorů..? Nebo rovnou založit nějakej Watch Devils klub?:)

post-2894-1271624461.jpg

Upraveno uživatelem dawe009
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...