Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Musím se pochválit jak jsem vyřešil "palubní počítač" u klasické motorky. Mám ted prehled o case, teplotě, výšce a tlaku a jeho vývoji. Doufám že pomůže při obvyklých dilematech je to na pršák / není to na pršák apod. Sedí to na držáku na jakýsi cyklocomputer.

 

 

(edit: velikost obr.)

post-2161-127558932294.jpg

Upraveno uživatelem Pavlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mazaná úprava!!!! :clap:

Jen - neprotáčí se to na těch řidítkách i přes ten cyklo-držák?

 

Ještě nevím, ale nemělo by. Cyklodržák tam má pruh nějaké gumy, která to drží na místě a něco podobného je i na dosedací ploše hodinek. Poreferuju až to projedu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník slava

Zdarec, není někde ve vašem okolí na prodej mírně jetej Triumph Daytona 675?

 

A druhá otázka - nechcete někdo Honda Shadow Spirit VT750 C2? R.v. 2007, cca 12tis. najeto, servisovaná, ježděná dvě sezóny. Cena nevím, kolem 130? Není to moc nebo málo?

 

ne.

 

 

ale co treba:

 

model: TRIUMPH STREET TRIPLE 675R

rok výroby: 08/2009

najeto: 1 200 km

poznámka: 3klíče, zánovní atraktivní motorka, CZ TP

cena: 155 000 kč

 

 

za vt750 je to dle me moc...ale zalezi jak lezi.

 

nova v akci byla nedavno tusim za 160.

 

copriky se ale drzi no.

 

jeste vcera bych mel na ni kupce...ale jak rikam asi za min...mel limit.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne.

 

 

ale co treba:

 

model: TRIUMPH STREET TRIPLE 675R

rok výroby: 08/2009

najeto: 1 200 km

poznámka: 3klíče, zánovní atraktivní motorka, CZ TP

cena: 155 000 kč

 

 

za vt750 je to dle me moc...ale zalezi jak lezi.

 

nova v akci byla nedavno tusim za 160.

 

copriky se ale drzi no.

 

jeste vcera bych mel na ni kupce...ale jak rikam asi za min...mel limit.

 

Slavo díky, radši bych fakt žehličku na okruh a kolem komína, takže Daytona. Na cestování mám Tigera, takže ta Daytona je od něj hodně jiná motorka... Relevantní cena za tu Hondu bude tak kolem 110-115, co?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pavlos = jéžiš, tos tuhle fotku sem neměl dávat. To od Falkkona furt uslyšim: "Když už pojedem??? Kdy už pojedem??Když už pojedem??? Kdy už pojedem??Když už pojedem??? Kdy už pojedem??Když už pojedem??? Kdy už pojedem??Když už pojedem??? Kdy už pojedem??Když už pojedem??? Kdy už pojedem??Když už pojedem??? Kdy už pojedem??.... :suicide_anim:

:cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Milise - jj, byla/je akce a výprodejové ceny modelů 2009 byly kolem 160.000,-, nebo 170.000,- a výbava k tomu.

Aktuálně Honda Jarov - akce 159.900,- za VT 750 C a nevypadá to, že by to byl loňský model, ale asi letošek 2010 (snad jsem ti tím nepokazil kšeft...). Jarov má výrazné slevy (vlastní zkušenost).

130.000,- možná není moc, ale bude moc dýlejc trvat, než to prodáš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Milise - jj, byla/je akce a výprodejové ceny modelů 2009 byly kolem 160.000,-, nebo 170.000,- a výbava k tomu.

Aktuálně Honda Jarov - akce 159.900,- za VT 750 C a nevypadá to, že by to byl loňský model, ale asi letošek 2010 (snad jsem ti tím nepokazil kšeft...). Jarov má výrazné slevy (vlastní zkušenost).

130.000,- možná není moc, ale bude moc dýlejc trvat, než to prodáš ;)

 

Tyjo, to je síla, jak ty ceny padaj, pokud si vzpomínám tak jsem ji kupoval něco přes 200... Njn, zkusím ji někde vystřelit třeba kolem 115...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pavlos = jéžiš, tos tuhle fotku sem neměl dávat. To od Falkkona furt uslyšim: "Když už pojedem??? Kdy už pojedem??Když už pojedem??? Kdy už pojedem??Když už pojedem??? Kdy už pojedem??Když už pojedem??? Kdy už pojedem??Když už pojedem??? Kdy už pojedem??Když už pojedem??? Kdy už pojedem??Když už pojedem??? Kdy už pojedem??.... :suicide_anim:

:cheers:

 

No, a kdy teda už pojedem? Letos jsem tam ještě nebyl. :wheelchair:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pavlos = jéžiš, tos tuhle fotku sem neměl dávat. To od Falkkona furt uslyšim: "Když už pojedem??? Kdy už pojedem??Když už pojedem??? Kdy už pojedem??Když už pojedem??? Kdy už pojedem??Když už pojedem??? Kdy už pojedem??Když už pojedem??? Kdy už pojedem??Když už pojedem??? Kdy už pojedem??Když už pojedem??? Kdy už pojedem??.... :suicide_anim:

:cheers:

 

Kdy už pojedem???
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, jsem motopanic. Ale asi me situace donuti koupit ke konci leta nejakeho skutra. CO byste doporucili do 150 ccm? Hodne se mi, jako veci neznalemu, libi tohle, http://pal.finn.no/finn/mc/scooter/object?finnkode=22536765 , ale ta cena je docela solidni teda. Nicmene, nejak tak bych si to predstavoval. Cemu se vyhnout, na co si dat pozor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono děsně záleží na tom, jaký bude primární účel toho skůtru. Pokud to bude proplétání v zácpách a svižné popojíždění velkoměstem, tak ta SH 150 je vhodná.

 

Pokud chceš na skůtru spíše cestovat, pak asi vol něco většího jako je třeba ten Burgman. Větší skůtry jsou pocitově pohodlnější na okresky a na rovné cesty. Sedíš na nich spíše jako v křesle, jsou měkčí a poberou více zavazadel i mají více úložných prostor. Nevýhodou těch skůtrů je šířka a délka, která značně omezuje manávrovatelnost ve městě a pak také ten posaz, kdy nemáš tak dobrou kontrolu nad pomalu jedoucím skůtrem.

Jo a taková rada na závěr, u všech motorek, skůtry nevyjímaje, platí: vybírej srdcem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...