Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Se přiznám, že spotřebu jsem na skůtru nikdy neměřil,vždycky byla "nízká":-), takže netuším, jakej může bejt rozdíl mezi 125 a 250, ale nic dramatickýho to nebude, tipoval bych v řádu decilitrů na 100km. 250 doporučuju hlavně kvůli pohodlí, čtyřtaktní 125 mívají reálnou maximálku kolem kila, což se mi zdá málo, i když nechceš jezdit rychle. Rezerva u 250 je prostě příjemná..

 

K téhle radě bych se přidal, 125 jsou fajn, ale přijde kopeček a je to otrava. Ta 250 ti pojede i proti větru.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá motorka na úvod motorkářský kariéry! :) Když Tě ty megapísty nevymlátěj ze sedla, tak jsem zvědav do čeho půjdeš dál?! Mně trvalo pár let, než jsem se dostal od MZ, přes Bandita až k litrovýmu obsahu...tak ať Ti to duní a opatrně s tou "krávou". ;)

 

Nene motorkarska kariera je uz dlouha a myslim ze po posledni lasce a to- litrovim GSX-R cipnutym a celym v karbonu se 195ps uz by me nemelo jen tak neco rozhodit... Spise jde o to ze bez papiru a spz uz se mi jezdit nechce,uz na to neni doba..Jinak je tedy pravda ze ta "krava" je o necem jinem a ze 17kila jsem opravdu zvedav co by prislo dal? :whistle: Upraveno uživatelem Kočkodaan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene motorkarska kariera je uz dlouha a myslim ze po posledni lasce a to- litrovim GSX-R cipnutym a celym v karbonu se 195ps uz by me nemelo jen tak neco rozhodit... Spise jde o to ze bez papiru a spz uz se mi jezdit nechce,uz na to neni doba..Jinak je tedy pravda ze ta "krava" je o necem jinem a ze 17kila jsem opravdu zvedav co by prislo dal? :whistle:

 

post-11642-127662999538.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Achjo s vama. No tak ja se zacnu koukat po 250. Nove 125ky tady stoji v prepoctu 150k Kc. 250ky 200k. Je to strasna palka. A jelikoz je domorodcu obecne malo, tak i vyber ojetych je mizivy. No, budu koukat.

 

V který že to je zemi? Tady je ceníková cena např X-city 250 hezkých 115t, to je polovička, kup v čechách a zbyde třeba na nějakej i dost hezkej budík na zápěstí;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Norsko. Dopravni prostredky jsou tu brutalne zdanene. Nova Yamaha X-max 250 za 63000 NOK, Fiat 500 za 250000. To vse krat tri. Bleee. Dovoz nehrozi. Clo a ona dan to dotahne na mistni ceny.

 

Síla, to jsem netušil. Pak už asi jedině registrovat v čechách a jezdit s českou značkou, to by mělo jít bez cla a zdanění ne? Ale možná je to "společensky nevhodný" :worried_anim: ...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde to. Poklud si zde registrovan k trvalemu pobytu, muzes pouzivat cizi znacky tri mesice od redistrace. Pak, kdyz te chyti, tak calujes jak mourovaty. Pokuta a procleni a zdaneni vozidla. Jedina moznost by byla koupit tady nabouraneho Burgmana, z Ceska privest noveho a prehodit znacky. VIN, pokud ty skutry nejake maji, se tady fakt nekontroluje. Jenze nabouraneho skutra jsem tu zatim v inzeratech jeste nevidel. Nezbyde, nez koupit na bilo novou. Ta X-Max stoji i u nas 122. Rozdil tam je, ale neni to krat dve, jako u aut. Proste misto Rolad SDDS koupim motorku. Cena je stejna. :-)

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za vysvětlení, maj to hosi vychytany, aby nevznikaly danovy uniky:-/. Toho prehazovani znacek bych se zas bal trochu ja, VIN samozrejme skutry maji, ani v cesku ho policie pri beznejch kontrolach moc neresi, casto ani nevedi, kde ho hledat:-). Prusvih muze nastat ve chvili, kdy zpusobis nehodu a zacne se v tom rejt pojistovna, skoro vzdycky hledaj zaminku, jak se vyhnout plneni, aspon tady s tím mám špatnou zkušenost. Kurna takhle kdyz se postavi vedle sebe X-MAX a SDDS, nevěděl bych, co vzít:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník admira

Objevil jsem zajimave motocykly od firmy MotoCzysz. MotoCzysz C1 990 MotoGP Replica se da dneska objednat za $100000,- pricemz bude vyrobeno pouze 50ks.

Posted Image

 

Dalsi stroj je na elektrinu

Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to meneni znacek byl spise priklad. Taky bych do toho nesel.

 

A co teprve X-City vs SDDS! Ten se mi libi jeste vice, ale asi se sem nedovazi.

 

Výhoda těch rolád je, že si podrží cenu rozhodně víc než skůtr, ale zas se na nich nedá jezdit:D..

 

X-city je nej, sice se už opakuju, ale ty velký kola jsou maximální plus. V rámci objektivity dlužno dodat, že skůtry s velkejma kolama mají buďto menší nebo nekdy i žádnej prostor pod sedlem, logicky, když je tam kolo. Jo a ještě mě napadá Honda SH300, to je taky pěknej kousek, i když já mám ke značce yamaha citovej vztah asi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč ne Honda S-Wing 150???

Přijde mi to jako rozumný kompromis mezi 125 a 250 ccm. 10,5 kW +/- už dokáže jet, spotřeba příznivá, dostatečná ochrana proti nepřízni počasí, dílenské zpracování na úrovni.

I cena by mohla být příznivá, ne???

post-523-1276782823,71.jpg

post-523-1276782830,12.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč ne Honda S-Wing 150???

Přijde mi to jako rozumný kompromis mezi 125 a 250 ccm. 10,5 kW +/- už dokáže jet, spotřeba příznivá, dostatečná ochrana proti nepřízni počasí, dílenské zpracování na úrovni.

I cena by mohla být příznivá, ne???

 

málo ccm:-). A kromě toho se mi vůbec nelíbí;-)i když to je velmi subjektivní
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...