Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Souhlas, nasedat hned na MT-01, nevim nevim. BTW - netopí ty výfuky baťohovi pod "fundament"? :)

 

Přesně tak, neblbněte mu hlavu s emtéčkem, to není dobrej nápad na začátek, není to zrovna uhlazená dáma :sad01_anim:

 

Bob: topí, dá se to vydržet, pr.el ti to nespálí, ale především, jakákoliv motorka je pro JEDNOHO :guitar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem, motorkářská chronomagická komunito, nechce někdo z vás luxusní cesťák v podobě Yamahy FJR1300? Starší kousek, r. 2002, ale stav 1AA, najeto pouze 25tkm, všchny možný doplňky. První majitel, koupená tady, veškerá dokumentace jak má bejt, nikdy neležela na zemi... cca 150t Kč.

Upraveno uživatelem xjr1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

...niekolkokilometrova kolona pred Martinom, rychlost chodze. toto tam ten clovek predvadzal asi hodinu - vsetci motorkari museli zastat a obist ho cez protismer. co tam pri tej ciare asi chcel ten k....t vidiet? mal som sto chuti vystupit a nafackat mu..

 

edit: resize obr.

post-4112-127914495914.jpg

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ehm ... predchádza sa zľava, že? Alebo ťa to v autoškole učili inak? To znamená, že si ho MAL obísť cez protismer, ako inak, že ... A čo tam chcel vidieť? Možno ako dlhá je tá kolóna ... sám to tiež robím aby som vedel čo ma čaká ...

 

Lovape, Lovape, až Tě potkám, doufám, že to bude jen u stolu s hodinkama .... :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ehm ... predchádza sa zľava, že? Alebo ťa to v autoškole učili inak? To znamená, že si ho MAL obísť cez protismer, ako inak, že ... A čo tam chcel vidieť? Možno ako dlhá je tá kolóna ... sám to tiež robím aby som vedel čo ma čaká ...

 

Díl 3

Pravidla provozu na pozemních komunikacích

Oddíl 1

Jízda vozidly

§ 11

Směr a způsob jízdy

(1) Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, a pokud tomu nebrání zvláštní okolnosti, při pravém okraji vozovky, pokud není stanoveno jinak.

Upraveno uživatelem filo-boxer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ehm ... predchádza sa zľava, že? Alebo ťa to v autoškole učili inak? To znamená, že si ho MAL obísť cez protismer, ako inak, že ... A čo tam chcel vidieť? Možno ako dlhá je tá kolóna ... sám to tiež robím aby som vedel čo ma čaká ...

 

no co ta asi tak caka... no rad aut az do nevidim. ale ked sa chces na to pozerat, tak spokojne, len nezavadzaj zvysku sveta.

 

cela kolona pochopila "co ju caka" az na tohto lobotomika. vidiet kamiony, dodavky /a to je riadna haved/ ako spokojne stoja pri pravom okraji cesty to bola radost, clovek si hovori ze konecne prisla civilizacia aj do vychodnej provincie. aby bolo jasne, presli sme za hodinu asi 4km (pesia chodza je rychlejsia), a ten nestastnik tam takto stal, a vsetci museli brzdit a obchadzat ho uplne zbytocne. sprava ho nepredbiehal nikto, i ked by sa tam voslo aj BVP.

 

vdaka za lekciu z pravidiel.. dojdi na zraz, btw.. :)

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim ze si uplne mimo clovece - o predchadzani sprava tu vobec nie je rec. skus mokry uterak okolo hlavy.

 

Ty skús helmu plnú ľadovej vody na hlavu. VAdí ti, že ti nenechali miesto? Tak si ich mal obehnúť úplne normálne zľava, vieme? Je niekde v predpisoch, že vodič automobilu musí nechať voľné miesto pri pravom okraji vozovky aby sa motorkári mohli dostať dopredu? Ja myslím, že nie. Radšej budem ja pri pravom okraji vozovky - aj stáť v kolóne - nikdy neviem, kedy bude niekto, napríklad sanitka, potrebovať voľný priechod. A ten sa docieli najlepšie tak, že z oboch strán budú autá stáť pri okrajoch a v strede bude na to dosť miesta. Týmto je povedné z mojej strany všetko a končím na túto tému.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...