Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

jeden známý to měl kdysi taky. Jel na fichtlovi do práce, byla zima a klouzalo to, no a jak to uklouzlo tak noha zůstala pod strojem. Navíc ještě pěkně vychladnul, bylo asi deset pod nulou a on měl službu v kotelně. Takže jel mnohem dřív než obvykle lidi do práce jezdí a chvíli si tam ve sněhu poležel než ho někdo našel. To železo mu pak dali na památku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak se ti to vlastně stalo?

 

No jo,přiznám se,vlastní blbost.Dojížděl jsem na parkovistě,řidítka nebyly ve směru a zabrzdil jsem přední.Podsekla se doprava a ještě na stranu kde bylo hluboko na zem.Bylo to na svahu.No a než jsem se dostal nohou na zem,tak byl takový náklon,že jsem to neudržel ( ještě bágly za zády) a položil se na bok a bohužel i na nohu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo,přiznám se,vlastní blbost.Dojížděl jsem na parkovistě,řidítka nebyly ve směru a zabrzdil jsem přední.Podsekla se doprava a ještě na stranu kde bylo hluboko na zem.Bylo to na svahu.No a než jsem se dostal nohou na zem,tak byl takový náklon,že jsem to neudržel ( ještě bágly za zády) a položil se na bok a bohužel i na nohu.

 

No, teď už je to tak vyztužený, že příště to vydrží. :smile_anim:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak falkkon se pochlubil i s diskrétním foto :) Musím říct, že Italové kolem při poskytnutí pomoci velmi ochotní a starostliví. A my už s Terminátorem (nové jméno "ocelového falkkona") ještě z nemocnice v It domlouvali po mobilu, kam se pojede za rok :D Když už s nasazením vlastní nohy zajistil, že BMW má jen škráblé zrcátko, tak přece nebude stát v kůlně, něco takového říkal... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak falkkon se pochlubil i s diskrétním foto :) Musím říct, že Italové kolem při poskytnutí pomoci velmi ochotní a starostliví. A my už s Terminátorem (nové jméno "ocelového falkkona") ještě z nemocnice v It domlouvali po mobilu, kam se pojede za rok :D Když už s nasazením vlastní nohy zajistil, že BMW má jen škráblé zrcátko, tak přece nebude stát v kůlně, něco takového říkal... ;)

 

Dnes mi ortoped v Prostějově řekl,že je to mistrovská práce,že to nedělal ortoped,ale umělec. Jinak,příští rok se pokusím dojet domů bez pomoci sanitky.Mimochodem,v kůlně nestojí,ale v teple doma. A nestojí ani v šopě!!!!! Źe Bobe :thumbsup_anim:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nám ten čas pěkně frčí, takhle přesně jsem se ptal před rokem, i před dvouma:-)

Jede z Vás zítra někdo na motosraz Kateřina u Trutnova? Pokud ano, mohli jsme dát nějáké poznávací znamení (popř. nezapomenout zašeptat do ouška: KOZA DOJÍ KREV!!) a sejít se"

post-364-033304100 1282231928.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nikdo na MOTOSRAZ KATEŘINA?? Škoda. Tak Vám všem přeji krásný víkend, a kdyby jste se tam náhodou někdo vyskytl, tak vypadám takhle (ten rezatej) a na ruce budu mít černý Luminoxy anebo TH Aquaracer" To mám vždycky dilema, když někám jedu, ale to my asi všichni pacienti tady:-)

post-364-088394000 1282293180.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento víkend se mimojiné koná také tato poměrně komorní akcička. Neváhejte se ukázat. Za chronomag reprezentuji já (Moto Guzzi Griso 1100), jorix (Suzuki Volusia) a jeden nečlen (ale stejně fajn kluk jako my:) ) a jeho manželka (Yamaha Roayalstar + Virago).

post-2894-079822100 1282293931.gif

Upraveno uživatelem dawe009
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si pěkně pojezdil, ale že je na některejch úsecích v Rakousku nuda, to teda je. V Maďarsku všude. Ale zas někde to bylo pěkný, Šoproň je fakt kouzelný město, ignorantům jako jsem já to může připomínat Českej Krumlov-řeky jsem si nevšim. Najeto podprůměrných 960km, ale z toho dodržování rychlosti v Rakousku (plus minus 100km/h) jsem dobitej jak pes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si pěkně pojezdil, ale že je na některejch úsecích v Rakousku nuda, to teda je. V Maďarsku všude. Ale zas někde to bylo pěkný, Šoproň je fakt kouzelný město, ignorantům jako jsem já to může připomínat Českej Krumlov-řeky jsem si nevšim. Najeto podprůměrných 960km, ale z toho dodržování rychlosti v Rakousku (plus minus 100km/h) jsem dobitej jak pes.

 

Já jsem zajišťoval rodinnou pohodu, takže žádný dlouhý výlety, jen Zlatá koruna, Český Krumlov, Lipno, Kvilda, Strakonice, Zvíkov, Český Štemberk, Rataje n. Sázavou, Ondřejov a domů.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...