Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

To je fakt, ostatně po českejch vesnicích ještě pořád jezdí spousta výsledků lidový tvořivosti, někdy i docela zajímavejch. Kdysi jsem např. někde viděl jawku, myslím že to byl typ 638 s dodělaným vodním chlazením...ale revovace veteránů je trochu jiná kapitola, trocha úcty k originálu nezaškodí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná bych to vnímal jako styl = kombinace renovace + lehké úpravy/vylepšení. Proč ne? To jako když v USA vezmou staré auto, sníží střechu, vylepší motor nebo tam narvou něco ala V8 + obsah jako T 815, fialová metalíza... :) Hele, Jawa byla masovka, tak proč se nepustit do decentních úprav starých strojů? Při vší úctě, přijdou mi ty 2 Jawy jako pěkně udělané. Purista veteránista asi se ošklíbně, ale jestli chtějí jezdit, proč ne? Nakonec, lepší, než ty samodomo úpravy na české vesničce, přivařené blinkry na panelku z J 350/638 a pod... :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svatá pravda. přijde mi že se to něja moc prožívá. Kupříkladu ty blinkry jsou praktický a docela decentní, takže proč ne?

Sám mám UŘ ale s koncovkami výfuků z 638 - protože prostě ty starý s pěkným chromem jsem v době kdy jsem s ní jezdil nesehnal. A těch keců co jsem si vyposlechnul...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná bych to vnímal jako styl = kombinace renovace + lehké úpravy/vylepšení...

 

Ať si každej dělá se svejma věcma co chce, to je jasný..ale někdy si prostě nemůžu pomoct a musím si sám pro sebe zvednout obočí a zakroutit hlavou :smile_anim:

post-7874-086761900 1296493406.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milosklikar

Dnes v Mělicích u Přelouče Mezinárodní mistrovství v ledové ploché dráze.

Borci se v jednom místě probrousili až na vodu ale vůbec jim to nevadilo. Prostě respekt :notworthy:

post-786-093848500 1296918122.jpg

post-786-089962600 1296918171.jpg

Upraveno uživatelem milosklikar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám drobnou prosbu, gentlemani :D

 

Silně přemýšlím o pořízení jedné blázniviny na dvou kolech z UK. Máte nějaké zkušenosti s dovozem, nebo nežije někdo poblíž "Castle Douglas" nebo "Burton-upon-Trent"? Na těhle dvou místech mají svoje hnízda... Není to drahá hračka a proto se mi poněkud příčí dávat desetitisíce za dopravu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám drobnou prosbu, gentlemani :D

 

Silně přemýšlím o pořízení jedné blázniviny na dvou kolech z UK. Máte nějaké zkušenosti s dovozem, nebo nežije někdo poblíž "Castle Douglas" nebo "Burton-upon-Trent"? Na těhle dvou místech mají svoje hnízda... Není to drahá hračka a proto se mi poněkud příčí dávat desetitisíce za dopravu.

 

 

SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

porad zvazuji nejake starsi priblizovadlo na leto....co rikate na kawasaki ZR7?

 

ZR7 je trochu silnější Jawa 350. Pokud to máš do krámu pro rohlíky nebo za holkama k rybníku, tak je to ok. Jinak je to ale stroj s desítky let starou technikou, bez charisma, výkonu, čehokoliv.. Záleží, co od toho očekáváš a na co to má sloužit. Jinak obecně patří ke spolehlivým a není ani problém najít hezký kus za velmi málo peněz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda, že se vám do té zimy chce, já bych tam umrzl. Sice doma topím na 18°C a i chlapi mi nadávají, že tam mrznou, ale na moto by mě i při 10°C nikdo nevytáh. ^_^ Ale aspoň jsem si namontoval nové nosiče od Hepca, i když to byl šílený boj.

Upraveno uživatelem luidis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes v Mělicích u Přelouče Mezinárodní mistrovství v ledové ploché dráze.

Borci se v jednom místě probrousili až na vodu ale vůbec jim to nevadilo. Prostě respekt :notworthy:

 

:eek: cože??? Na Mělicích? Jábydlim kousek od Mělic a tady snad letos nemrzlo...to sou šílenci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...