Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Ahoj Harry, tak jak v Holešovicích? Chci jít zítra dopoledne a zatím po shlédnutí seznamu vystavovatelů vítězí Letňany..protože v těch Holeškách kromě Ducny nic není..tedy pokud tam člověk chce vidět motorky. Na Diavela se zajdu pak podívat někam extra, protože mě fakt zajímá..ale jinak vypadají Letňany lákavěji. Na obojí bohužel nemám čas. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem na Letňatech, motorky dobrý, holki hezký, hodně prodavačů leštidel, lepidel, pojistek, hadry na h...o, pěkný nášivky 2 obchody, ten co tam prodává votlemenej dlouhej, dvakrát tak drahý než u malé bloncky. Žrádlo dobrý, výběr velký, parkování v poho.

tak pravil Zarathrusta.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem stihnul dnes i Holešovice. Custom stavby dobrý, hadry dobrý, motorky dobrý, jen zase ta doprava! Řídili policisté - dobrý, na parkování zase na h...o, elektronické zrychlení odbavení dle webu, spočívá v tom, že u závory stojí 50 aut, aby zjistili, že platit lístek musí jinde. Tak že výlez a hledej. A nejlepší jsou ty obsluhy parkoviště, jedte rovně, přes ty lidi na Matějský pouti a pak tam někde zastavte.

A kuriozita: Vstupenka: Ptám se týpka ve vestě pořadatele, kde je kasa, že jdu přes pouť. On na to, že lístek je za kilo, on nás pustí za polovic. Tak jo, prošli jsme jak Král šumavy a za polovici všichni. Radši to dám jemu, než společnosti, která se nedokáže dohodnout na jeden motosalon, Jinak příští rok už na obě výstavy sejřím, nic, nic, nic..... Hasič

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně jsem se utrhnul a šel se podívat. Customy jako obvykle super, jinak nic co by mne položilo na záda. Leda ta nová Ducati, ta je moc pěkná... Faktem je, že Holešovice jsou zajímavý leda pro toho, kdo má rád přestavby a customy. V tomto směru super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně jsem se utrhnul a šel se podívat. Customy jako obvykle super, jinak nic co by mne položilo na záda. Leda ta nová Ducati, ta je moc pěkná... Faktem je, že Holešovice jsou zajímavý leda pro toho, kdo má rád přestavby a customy. V tomto směru super.

 

a platils offiko?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta bílá matná "hammer" něco... Ta mi padla do očka :)

 

Ostatně - matné barvy na pěkných stavbách mne docela berou. Mám matné auto a není to na ošetřování žádný rozdíl oproti lesklým barvám (spousta lidí tvrdí že na matných barvách je všechno moc vidět a špatně se čistí). Ono je to asi o tom použít kvalitní barvu... Třeba ta zelená motorka (Buell co vyhrál - ostatně i druhé místo byla motorka v matu a zlatě) vypadá perfektně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoja kluci,

 

kdyz uz jsem se hlasil v americkych hodinkach (hamilton), v teraristickem koutku (hroznysi) to by nebylo abych se nenahlasil i tu :)

 

za me:

Honda VT 600 vlx (1994)

a

Harley Davidson N1200 Nightster (2008)

 

snad se potkame nekdy nejen na srazech v Liberci (a snad do budoucna i jinde), ale i na cestach..

 

mAra

 

EDIT: pismenka

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...