Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Fešanda....Tak přeju ať slouží. Parádně tím oživíš jinak dost podobnej motopark. Mě se líbí. Můžeš dát fotky z průběhu renovace nebo opravy? Možná nejsem jedinej, kterýho to zajímá. :smile_anim:

 

 

Fotil jsem hlavně motor,to ostatní jsem nepovažoval za moc důležité,stejně to byla jen orezlá moto v červené barvě se zaseklým motorem viz první fotka.Na ní je vidět přetržený primární řetěz.Asi to někomu ruplo za jízdy,protože motorka byla položená na pravou stranu.

Motorka stála dlouho v Rakousku ve stodole,někdo na ní pár věcí poopravil,ale motor se jim nepodařilo rozebrat.Poslední majitelkou dle TP byla osoba kř.jménem Gertruda :-)

Dovezl jí kamarád,začal kola,lak ale protože má Triumpf Trident 1976 tak mi tuhle přenechal.

 

post-3398-007200800 1301261252.jpg

post-3398-078512800 1301261265.jpg

post-3398-053398000 1301261275.jpg

post-3398-033394900 1301261296.jpg

post-3398-025184000 1301261305.jpg

post-3398-078831000 1301261315.jpg

post-3398-048540200 1301261329.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt, že kdyby udělali péráka ve stylu třeba Kawy W650, nebo počin ve smyslu novýho-starýho "fichtla", spousta fandů značky by to ocenila víc...

 

ala pérák - to by se nezaplatilo, ani W650 nevydržela dlouho, stejně tak Estrella (myslím, že se nějaký podobný model jmenoval). Kdekdo se nad tím rozplývá (včetně mě), ale asi málo lidí nakonec koupí...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ala pérák - to by se nezaplatilo, ani W650 nevydržela dlouho, stejně tak Estrella (myslím, že se nějaký podobný model jmenoval). Kdekdo se nad tím rozplývá (včetně mě), ale asi málo lidí nakonec koupí...

 

 

To máš asi pravdu, člověk na to koukne, pokochá se, řekne - jo, takhle vypadá "pravá" motorka, ale pak si koupí něco "normálního", rozuměj moderního...souhlasím s Tebou.. ale třeba podceňujeme počty fandů Jawy.. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ala pérák - to by se nezaplatilo, ani W650 nevydržela dlouho, stejně tak Estrella (myslím, že se nějaký podobný model jmenoval). Kdekdo se nad tím rozplývá (včetně mě), ale asi málo lidí nakonec koupí...

 

Tak třeba enfield žije. Péráka bych si nekoupil, ale 500ohc asi jo;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milosklikar

To máš asi pravdu, člověk na to koukne, pokochá se, řekne - jo, takhle vypadá "pravá" motorka, ale pak si koupí něco "normálního", rozuměj moderního...souhlasím s Tebou.. ale třeba podceňujeme počty fandů Jawy.. :-)

 

Třeba novej "pionýr" se taky moc nechytl...Tyhlety návraty do minulosti jsou jen takový výkřiky. Kdo chce historii, má historii... Já se třeba vždycky docela dlouho rozhoduju, na co sednu... :worried_anim:

post-786-014630000 1301810049.jpg

post-786-055138300 1301810086.jpg

Upraveno uživatelem milosklikar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba novej "pionýr" se taky moc nechytl...Tyhlety návraty do minulosti jsou jen takový výkřiky. Kdo chce historii, má historii... Já se třeba vždycky docela dlouho rozhoduju, na co sednu... :worried_anim:

 

Tak svoje fandy si určitě našel, na první kusy byly celkem dlouhý pořadníky, pak ho vzal novinář/dobrodruh Šíma do Portugalska a lidi to celkem vzalo.. kolega z práce si ho koupil k Shiveru jako motorku na pohodu a vejletuje na tom o106 :-) ale jasně, že zrestarurovanej původní stroj má úplně jinou "duši".. Tu Jawku máš moc pěknou, měl jsem kdysi tu samou, ale v původním stavu, ani nevím, kde je jí konec :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ducati.corse

Dnes projíždka,na hypermotardu,poprvé po zimě. Byl jsem trochu vyjukanej ale po půl hod už jsem jí zase poznal :D super pocit , super trasa /Praha , Mělník , Česká Lípa / prostě jsem si to nádherně užil.Jediné špatné co mě potkalo byl mládenec na R6 v protisměru..nevim asi byl dlouhej či co ...každopádně mě ten kokot málem smetl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes projíždka,na hypermotardu,poprvé po zimě. Byl jsem trochu vyjukanej ale po půl hod už jsem jí zase poznal :D super pocit , super trasa /Praha , Mělník , Česká Lípa / prostě jsem si to nádherně užil.Jediné špatné co mě potkalo byl mládenec na R6 v protisměru..nevim asi byl dlouhej či co ...každopádně mě ten kokot málem smetl...

 

Jsem ti říkal, dávej na sebe pozor, než uděláme obchod. Raději to urychlíme! Hasič
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...