Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

před 8 minutami, Roland Sands napsal:

Tak to je škoda. Jel jsem krátce na V2 a vibrace nebyli tak markantní. Bohužel jsem ji neměl na vikend tekže nedokážu plně posoudit. O cenách moderních motocyklů se asi nemá cenu bavit, pamatuji novou R1 za 330tis., nyní stojí oholená verze +-500, (R1M je za 699tis.) a od příštího roku už ani nepůjde koupit s tp. protože Japonci bouchli do stolu a řekli, že se na nějakou normu Euro 5+, která má platit od příštího roku, můžou vykašlat.

To ,že ceny. motorek jsou vysoko nepopírám, ale šlo spíš o porovnání s BMW nebo KTM a tam vychází ve stejné kategorii nejdráž a když pominu vzhled ( ten je za mě top ) tak jinak je na tom nehůř.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Roland Sands napsal:

Tak to je škoda. Jel jsem krátce na V2 a vibrace nebyli tak markantní. Bohužel jsem ji neměl na vikend tekže nedokážu plně posoudit. O cenách moderních motocyklů se asi nemá cenu bavit, pamatuji novou R1 za 330tis., nyní stojí oholená verze +-500, (R1M je za 699tis.) a od příštího roku už ani nepůjde koupit s tp. protože Japonci bouchli do stolu a řekli, že se na nějakou normu Euro 5+, která má platit od příštího roku, můžou vykašlat.

To byly casy, gsxr za 299, kwaka 310 a fireblade 330, dukna pres 400 😪

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rad sledujem motorkárov sa som bol aktívny 60 rokou , bol som zakladajúci člen Redbarons v BA , mal som spoľahlivú Hondu Shadou VT 750 - mal som ju 20 rokou , dnes aj zdravie pokulhava / oslepil som na jedno oko , umelý ramenných kĺb …/ chlapci prajem mnoho krásnych km …… na fotke so synom

image.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, markeťácký bláboly jsem si načetl, jenom jsem je nepobral. Myslím z funkčního hlediska. Lehký kovaný - fajn. Ale smysl těch pěti "drátů" mi stále uniká. Jako chápu pokus o vizi designera snoubit nové se starým, ale nemám rád samoúčelné prvky bez reálné funkce. V téhle aplikaci mi nepřijde, že by vylepšovaly nosnost a tvarovou stálost celku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 4. 2024 v 19:24, Americkej napsal:

Ale jo, markeťácký bláboly jsem si načetl, jenom jsem je nepobral. Myslím z funkčního hlediska. Lehký kovaný - fajn. Ale smysl těch pěti "drátů" mi stále uniká. Jako chápu pokus o vizi designera snoubit nové se starým, ale nemám rád samoúčelné prvky bez reálné funkce. V téhle aplikaci mi nepřijde, že by vylepšovaly nosnost a tvarovou stálost celku.

Zjistim to pak z návodu, třeba se tím něco šteluje. Každopádně MV má vždycky originální kola, mně se to loíbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...