Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Včera v podvečer s kamarádem. Po nekonečně dlouhý době jsem vytáhl Montauka... :smile_anim: Byla to trochu kličkovaná mezi mraky, ale ani jednou jsme nezmokli....Rýmařovsko, Malá Morávka a okolí.....Pstruh na roštu, kopečky....Pohoda. A Suunto. :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera v podvečer s kamarádem. Po nekonečně dlouhý době jsem vytáhl Montauka... :smile_anim: Byla to trochu kličkovaná mezi mraky, ale ani jednou jsme nezmokli....Rýmařovsko, Malá Morávka a okolí.....Pstruh na roštu, kopečky....Pohoda. A Suunto. :whistle:

 

Krásné motorky, se musí nechat :notworthy: To mě připomíná, že už bych tak po měsíci absence mohl taky už trochu pojezdit :)

A jak Sibirnaya, takovej rutinér a nemá noty na mašinu? To je krach ovšem :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jezdis jak bond s asiatkou na nadrzi? :)

Ani s asiatkou a skoro ani sám. :crying_anim02: Mám toho Cruisera přes 3 roky a najel jsem na něm s bídou 2500km! Používám hlavně moji oblíbenou mašinku R1150GS Adventure (její modernější sestřičku dvanáctku jsem před měsícem prodal). No a na dlouhý přejezdy po dobrých silnicích K1200LT. U mě jsou motorky všeobecně zanedbávaní chudáci. Není čas. A když je čas, třeba zase chybí chuť....sajdkáru jsem po renovaci před dvěma lety ani nenastartoval....nějak stárnu....holt. :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Cyrile - keby si mal Classic, uz ti robim nemravne navrhy..

mala ukazka ako moze dopadnut jazda rano o druhej. Hukal mi vo firme alarm, tak som skocil na kona ze to pozriem co sa deje. Cas 01:15, pri navrate k nam za les, o par centi minam dve mlade lisky, o par desiatok metrov - uz v dedine - mama liska take stastie nemala.

si clovek pripomenie ake nebezpecne je jazdit v noci.. naposledy som pustal cez cestu stado jelenov, ale to bolo daleko na vychode, boli zivi a býlo jich mnógo :)

post-4112-070126900 1347138499.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na tomhle kromě jiného jezdím já. Měl jsem ji rozebranou do šroubku, motor několikrát :) Ideální ohoz je odpovídající uniforma, no a zdejší by mělo zajímat levé zápěstí, takže na něm Pobedy :D .

 

 

 

 

Jo a v červnu jsem byl dekorován odznakem Otličnij šofjör.:P

Upraveno uživatelem Wanderer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...ještě jsem v tomto vláknu nedal řádný příspěvěk,ačkoliv se 2 kola poháněná motorem u nás v rodině tradují a mne provázejí již od útlého dětství.

...tak něco ze zářijového cestování,....jsme střídavě v sedle již od 4.9.

post-16522-098238000 1347829910.jpg

post-16522-059855900 1347830246.jpg

post-16522-080777500 1347830434.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

.

 

Super obrázky, pěkný mašina. Kolik jsi už letos najel?

jakou pneu obout? .... má někdo zkušenost se značkou HEIDENAU nebo SCHWALBE? díky

Možná jsem slepej, ale nevidím nikde na jakou motorku ty gumy chceš. Jestli enduro, silnici nebo chopper. To se potom blbě debatuje... :sad01_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...