Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

V pohodě. :smile_anim: Tak v tom případě je to jedno. Kup jí cokoliv, co jí neustřelí na mokru nebo na švech opraveného asfaltu. Nájezd bude téměř shodný u všech výrobců. No a asi bych nekupoval starší gumu jak rok a Čínu.

 

dík. na skůtru jsou z prvovýroby MAXXIS, což má být americká značka, ale je to made in china .. :(

.. a co jsem na tom jel, moc jisté na silnici nejsou.. tak se jich chci co nejdřív zbavit.. s pirelli, michelinem, bridgestone asi chybu nelze udělat, jen mě prostě napadlo, zda-li tady někdo nemá přímou zkušenost s heidenau, což je poměrně mladá a málo známá značka (ovšem exceluje v testech http://www.tyretest.com/motorcycle_tyres/index.html ) , a nebo se schwalbe, která je známa hlavně svými špičkovými cykloplášti, a teď začala sekat i motopneu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dík. na skůtru jsou z prvovýroby MAXXIS, což má být americká značka, ale je to made in china .. :(

.. a co jsem na tom jel, moc jisté na silnici nejsou.. tak se jich chci co nejdřív zbavit.. s pirelli, michelinem, bridgestone asi chybu nelze udělat, jen mě prostě napadlo, zda-li tady někdo nemá přímou zkušenost s heidenau, což je poměrně mladá a málo známá značka (ovšem exceluje v testech http://www.tyretest.com/motorcycle_tyres/index.html ) , a nebo se schwalbe, která je známa hlavně svými špičkovými cykloplášti, a teď začala sekat i motopneu....

Heidenau jsou teď docela v oblibě na velká nadlitrová endura BMW GS. Sám ale jezdím zadní na Mitas Dakar 09 a předek Metzeler Karoo2, což jsou enduro-gumy se špuntama. No a cesták K1200LT a chopper R1200C Montauk opět Metzeler Marathon. Na skútru BMW C1 125 mám mám Michelin a na C1 200 Heidenau. Ale konkrétně na tvůj skútr ti asi nejspíš poradí někdo jinej mnohem lépe. Zkusil bych výše zmíněný odkaz na skútrfórum. :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super obrázky, pěkný mašina. Kolik jsi už letos najel?

 

.....díky Cyrile :-).....letos jsem toho nějak závratně nenajezdil,ale teď s tím výjezdem do řecka a na corfu to bude tak 10t.km,ale sezona ještě neskončila,tak počítám že tak patnáct set minimálně někde najedu po čechách :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

....také jsme o sobotní inverzi vyrazili nad mraky a vyplatilo se,.....horší byl ten večerní návrat do Prahy,kousek nad Č.Lípou už byla mlha jako mlíko a docela kosa.

 

Jeli jsme Praha-Mělník-Č.Lípa-N.Bor-Č.Kamenice-Mikulášovice-V.Šenov-Šluknov-Jiříkov-Löbau (DE)-Rumburk-Varnsdorf-Mimoň-Praha

post-16522-040684600 1350999920.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....tak to je dobrý,to znám,....jednou mi v řecku na takové úzké cestě v horách kráva zastoupila cestu na příč a začala si tam něco žrát a nechtěla mne pustit,.......čekal jsem troubil jsem a nic,musel jsem slézt a odvést jí někam stranou :-))

post-16522-072868600 1351755700.jpg

post-16522-060572800 1351755749.jpg

post-16522-068043100 1351755787.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Tady jsem narazil na jedno trošku starší foto. V dnešním pošmourném dni to spraví náladu. :rolleyes: Stroj byl v záběhu, tak jsem ho netrápil sajdou...

 

Krásná fotka a krásná motorka.

Akorát není jasný, jestli Angláni ze vzduchu obsadili německý letiště nebo Němci anglický po zemi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím. Motorka je ruská... :D tak si to přeber. Navíc vyráběná tak třicet let po tom, co poslední z těchhle dvouplošníků sedl na zem. Každopádně výlet to byl skvělej. Super počasí, pak jsem se svezl v tom dvouplošníku a zase tradá domů. Pamatuju si, že jsem doma při kontrole oleje zapomněl dotáhnout víčko. Po cestě mi to povolilo a půlka náplně byla různě po stroji a silnici. Poznal jsem to, až mě začalo být moc teplo na nohu, to už jsem byl nahřátý od oleje. Ve vzduchu naštěstí nic. :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím. Motorka je ruská... :D tak si to přeber. Navíc vyráběná tak třicet let po tom, co poslední z těchhle dvouplošníků sedl na zem. Každopádně výlet to byl skvělej. Super počasí, pak jsem se svezl v tom dvouplošníku a zase tradá domů. Pamatuju si, že jsem doma při kontrole oleje zapomněl dotáhnout víčko. Po cestě mi to povolilo a půlka náplně byla různě po stroji a silnici. Poznal jsem to, až mě začalo být moc teplo na nohu, to už jsem byl nahřátý od oleje. Ve vzduchu naštěstí nic. :rolleyes:

 

Pravda, pravda, hezky jsem si naběh...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...