Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Jsou to repliky legendárních motorek Honda Monkey, Gorilla a DAX, cestovatelsky upravené. Rumunsko zvládly po ose bez problémů, mrkněte na naše klubové stránky www.monkey-gorillaclub.cz.

Jezdím i BMW jako má Cyril, ale cestovat na velké motorce už mi po 14 letech a 200 tisíc km nepřijde jako výzva, tak jsem rozšířil vozový park o 2 opice:-). Mimochodem jsou to po úpravách dost pohodlné motorky a patřičně nadopované ujedou v zatáčkách i větším motorkám, je zajímavé sledovat nechápavé výrazy jejich majitelů a jak se počáteční přezíravost mění v překvapení...:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to repliky legendárních motorek Honda Monkey, Gorilla a DAX, cestovatelsky upravené. Rumunsko zvládly po ose bez problémů, mrkněte na naše klubové stránky www.monkey-gorillaclub.cz.

Jezdím i BMW jako má Cyril, ale cestovat na velké motorce už mi po 14 letech a 200 tisíc km nepřijde jako výzva, tak jsem rozšířil vozový park o 2 opice:-). Mimochodem jsou to po úpravách dost pohodlné motorky a patřičně nadopované ujedou v zatáčkách i větším motorkám, je zajímavé sledovat nechápavé výrazy jejich majitelů a jak se počáteční přezíravost mění v překvapení...:-)

 

Jsem koukal na ty vaše stránky a je to pecka, klobouk dolů :notworthy: Tento stroj také jezdí? :jawdrop:

post-364-048530800 1354872964.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že dneska v tom super počasí sajdy vytáhlo víc lidí. :D Navíc tento víkend je myslím nějaký zimní motosraz. Já chtěl vyzkoušet, jak fungují zimní starty, tak jsem to nechal přes noc venku na mrazu a ráno vyrazil. V podstatě v pohodě, trvá dýl, než se to prohřeje, ale je to fakt pro tvrďáky. Jak se to rozjelo, cítil jsem, jak promrzají vnitřní části lebky a prsty na rukou. :crying_anim02: Ale je to o vybavení, plexi štíty, vyhřívání rukojetí, případně sajdy apod., pak se s tím dá relativně normálně jezdit i v zimě.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem ho konečně dodělal. Pro porovnání přidávám původní stav. Mezi těma fotkama je rozdíl víc jak 2 roky... Vevnitř to byl rezavej šrot...B)

 

 

Mechano: s tím časem je to težké, ale pokud si ho člověk neudělá...

post-24539-069210700 1355056822.jpg

post-24539-022356800 1355056831.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezbývá, než vám závidět. Já byl jen ve středu kupovat nějakou motorku pro kamaráda. A když o tom vlastně přemýším, tak loni jsem dělal to samé 28. 12. Jezdit ale není kdy. :suicide_anim:

 

tak nejako. vcera som nakladal kamosovu potunenu Hayabusu, prevoz do vykurovanej garaze na zimu. slintol som si a bolo. to uz radsej stretnut byvalu frajerku.

 

Ja som to vyriesil velkym skutrom. vsetky ostatne parady som predal, nebol na to cas. Ale jazdit na skutri po meste v postkomunistickej krajine je fatalisticky subzaner v ramci jednej stopy, to je fakt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem ho konečně dodělal. Pro porovnání přidávám původní stav. Mezi těma fotkama je rozdíl víc jak 2 roky... Vevnitř to byl rezavej šrot...B)

 

 

Mechano: s tím časem je to težké, ale pokud si ho člověk neudělá...

 

......" dobře vykuněnej Páv ".......:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechcem vediet co sa udeje v rozkroku ked to poturujes :)

 

.....tak to Ti řeknu přesně co se stane když to potůruješ a pustíš spojku,..........ten čtyřválec na kolečkách od nákupního vozíku Ti vystřelí z podprdele i s Tvýma gulema nasátýma v difiuzorech,........takže ouuuu šit :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...