Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Já se v monumentálním věku na mašinu vrátil a s ledviňačkou si choppera (už 7 let) moc užíváme. Když tak člověk bublá přes vesnici, vítr do tváře a cítí, co si kde vaří k obědu....Nebo výjezd z lesa mezi rozpálený pšeničný pole. Taky moc příjemný.

 

Hele já to pověsil na hřebík pár let zpátky. Teď mi stačí párkrát do roka prohnat něčí krosku po poli, případně protáhnout silnici po letišti a jsem spokojenej. 

Na to, jak moc jsem jezdil, se bez toho dokážu docela dobře obejít. Ale nevylučuju, že až holka bude větší, tak se na nějakýho choppera vrátím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník km.kmk

 

Nedalo mi to a ještě jeden příklad jak se odlišit ( a už nebudu otravovat :rolleyes: )

Jojo...madass po meste idealni vozitko...jen to nema vubec zadny ulozny prostory. ani lekarnicka neni kam dat... ale jinak spokojenost...

post-959-0-62573100-1364758736_thumb.jpg

Upraveno uživatelem km.kmk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

little-facts.jpg

 

Ale pivko stoji 85, najem ve Stavangeru 15-20k, dobry chleba 35 (ale jde koupit i za 10). Za tech 250k tu jde koupit docela vybavene Hyundai i30, Mergl C stoji od 450 vys. Dan je tu ca 30%. Pokud u nas stoji 410CZK, tak to tak zhruba odpovida, Hyundai i30 v Cesku taky stoji 300 - 400.

 

Ta Multistrada vypadala absolutne uzasne. Nejkrasnejsi motorka, podle me, vubec. Famozni firma, krasna cervena. pohodlna a pri tom vypada jak formule 1, proste dokonala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...