Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Kámo mi dnes pujčil HD Fat boy 2013. Boooooooooží, jen jsem taky neměl 22 t eček. Ale mašina skvělá, kovářská práce, motor

S a S, screaming eagle, povercomand,mnam. Projel jsem TP a okolí a s plačky vrátil! hůůůůůůů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dal s přítelkyní o víkendu skoro 600 km, ona ještě o 200 km víc, první letošní klubová akce Boxer Morava, bylo to bezva. Žádného poprašku (viz. několik příspěvků výš) jsem si nevšiml, v pátek a sobotu bylo sice trochu mokro a spadlo i pár kapek, ale včera to bylo za odměnu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že já blb do toho showroomu lezl ... normálně jsem se zaláskoval jak puberťák .... fotky nic moc, naživo je to sexy *****

 

Jak jsem si byl do teď schopnej motorku sám sobě rozmluvit, protože je to pro mě v danou chvíli zcela nesmysl, z toho Monstra su tak vysypanej, až se mi o něm i zdá...a zrovna letos musí udělat speciální edici k dvacátýmu výročí... :crying_anim02:

post-14887-0-73565300-1366623332_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo jednoho monstera jsem už měl, rád vzpomínám... a teď ten novej 1100 evo v černé .... mňam... hele už jsem začal shánět garážové stání, i když tady máme půl roku sníh a ani nevím jak a kdy si udělám čas na ježdění.... holt když musíš tak musíš

Jak jsem si byl do teď schopnej motorku sám sobě rozmluvit, protože je to pro mě v danou chvíli zcela nesmysl, z toho Monstra su tak vysypanej, až se mi o něm i zdá...a zrovna letos musí udělat speciální edici k dvacátýmu výročí... :crying_anim02:

Upraveno uživatelem Duke650
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dal s přítelkyní o víkendu skoro 600 km, ona ještě o 200 km víc, první letošní klubová akce Boxer Morava, bylo to bezva. Žádného poprašku (viz. několik příspěvků výš) jsem si nevšiml, v pátek a sobotu bylo sice trochu mokro a spadlo i pár kapek, ale včera to bylo za odměnu...

Pravdu dí strýc Ivan! A bylo nás tam víc..... :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najprv uvodne tagy - Road Star Forum - Uzivatel TampaSVT a jeho prestavba RoadStar 1700. Moto bolo v augustovom V-twin magazine. Tuto motorku mam za ikonu prestavby cohosi japonskeho na cosi z mojho pohladu mimoriadne pekneho a teoreticky aj pouzitelneho na nejake to kaficko pod palmami. Proste ak by som si teraz isiel kupit motocykel, toto by bol vhodny nedelny trakturek. Na pracovne dni mam ine vozenie.

 

Po weekendovom sklamani z Gold Winga F6B - neviem ako mi mohlo napadnut ze by sa mi to mohlo pacit - mi vcera zislo na rozum, ze opacim ci nie je nieco na kupu v com by som sa mohol chvilu "pimpovat", tak som zacal hladat pomocou odkazov na tampovu stavbu. Vypadla na mna cerstvo skoncena aukcia na ebaymotors, s cenou ktora snad nepotrebuje komentar. TO MAM ZA TO ZE NECHODIM NA EBAY MOTORS! :) Normalne takto skysnuty som nebol par rokov.. zivot ide dalej ale toto ma mrzi seriozne. 

post-4112-0-71659100-1366742635_thumb.jpg

post-4112-0-25738700-1366742692_thumb.jpg

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sa poznam az moc dobre, a tiez je pravda ze niekedy sa nespoznavam, ze.. ale pokial ide o gesicht, uznaj - kukal by si na to sam, dobrovolne.. ? Btw dnes rano som pouzil ziletku asi po roku. Tak som to nejako prezil.

 

Teba som si predstavoval mladsieho. Ale tak bral by som to pozitivne, ze si duchom mladik :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nemyslím kupovat všechno co člověka napadne. Kdysi jsem nakupoval všechno, nože, modely, telefony, pistole a revolvery, postupně jsem zjistil, že každá nová věc mi přinášela radost (= chlapecký výraz) po kratší a kratší dobu a nakupoval jsem stále častěji. Když toho byl plnej barák a já si uvědomil, že jsem jako narkoman toužící stále častěji po nové dávce, utnul jsem to, mám míň koníčků a než něco koupím, nechám si to pár týdnů rozležet. 

PS: Ten Haryk je pěknej, ale jedit se na tom moc nedá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...