Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

BMW GS je takovej Rolex Submariner mezi motorkama.. Ten příměr naprosto sedí. Každej u toho jednou skončí, nebo to aspoň zkusí. I já italofil a odpůrce BMW GS, jakožto motorky německých důchodců, jsem do ní nakonec spadnul. A stejně jako tady spousta lidí přechází z keramiky na youngtimery chrastítka, tak u BMW lidi předsedají z high-end 1200 na lehce vintage 1150, protože ma proste koule a charisma. Ja jsem zatim u te 1200, Triple black edition se všemi temi hejblaty, ESA atd., ale uz koukám i po 1150 a taky zpátky po italkách. 1200 je lehce sterilní, i kdyz jinak dokonalá.. A taky spolehlivost me trochu zklamala.. To se mi nestalo ani u Ducati ani u Moto Guzzi, co u BMW. Na bmwgs.cz se obcas objevi luxusní 1150, je tam několik prověřených dovozců. A je pravda, ze 1150 v super stavu je porad za ránu, casto dražší nez 1200. Nebo mobile.de samozrejme, v rajchu po stodolach a garážích jich je porad jeste dost, ale svůj národní poklad si ceni vysoko. Aspon tam nemají všechny motorky 30 tis. km:)

 

 

tak 1200 je TAZKO sterilna motorka :) 1150 som pred rokmi predal lebo mi vadili vibracie, dnes by som si ale rad obcas vymasiroval klby.. proste mladicka nerozvaznost jak vysita, hehe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky už sem psal, že levnou vyklápěčku raději ne a budget z 3500 zvýšil na 5000.

 

vybral sem http://www.bonmoto.cz/hjc-prilba-is-rubbertone-black/

 

budu rád za názory

 

ještě možná toto http://bikersplanet.cz/cz-detail-401004-marushin-x-moto-ii-monocolor-bila.html

tam neni sluneční clona

 

doted (10 let zpět naposled) sem jezdil s kokosem ve kterym jezdil táta když byl malej a střídal sem to s nějakou integrálkou bez plexi :) ale to byly pojezdy na vesnici na simsonu a pionýrech :)

Upraveno uživatelem jungle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau Petře, je mu u mě  dobře. Zdravim Tě :)

Čuus, zdravím Tě též a jsem rád, že je můj bejvalej oř v dobrejch rukách, vypadá velmi opečovávaně, dokonce i drobnej tuning proběhl, jak vidím z fotky..a to je dobře, opravdu mě to těší:-)! Já asi v sobotu prodám wr, takže pomalu začínám sjíždět inzeráty;-). Tak ať to dobře vrčí!

 

Edit: Když už je řeč o přilbách, vidím, že tys vybral opradu dobře!

Upraveno uživatelem xjr1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Instant:......nič také,.....robim zástavbu "mikrovlnej trůby"......:-)))

 

.....když jednoduchej Harlej,tak jednoduchej,.......není problem,mám na skladě......:-).......Stavba EVO S&S 113cu.i.,....jezdil jsem na něm sprinty,ale teď už jen odpočívá :-)

post-16522-0-70011100-1401663814_thumb.jpg

post-16522-0-98047600-1401663888_thumb.jpg

post-16522-0-75915400-1401663921_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O víkendu jsem byl na srazíku na Mácháči, jeli jsme s Drákulou a velká GS jsme nechali tentokrát v garáži, v pátek chvílemi pršelo a střecha nad hlavou se hodila. Bylo to prima a dorazil i jeden místní člen, poznáte ho?

post-3283-0-92196900-1401715910_thumb.jpg

post-3283-0-58322000-1401715951_thumb.jpg

post-3283-0-54416400-1401715972_thumb.jpg

post-3283-0-38662900-1401715986_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O víkendu jsem byl na srazíku na Mácháči, jeli jsme s Drákulou a velká GS jsme nechali tentokrát v garáži, v pátek chvílemi pršelo a střecha nad hlavou se hodila. Bylo to prima a dorazil i jeden místní člen, poznáte ho?

Bilej kámen,Hradčany a Pekelný doly ?

Upraveno uživatelem Qvido
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pánové, jak to vypadá moje motocyklové brýle dosluhují. Máte tipy po jaké značce se dívat, případně kde nakoupit? Halcyon nebo nějaká jiná? Jde mi o naprostou klasiku - letecké brýle, a kvalitu tj. podšité kůží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Mam Halcyon a jsem spokojenej. Bral jsem je z UK, protože to bylo za dobrou cenu. Vozim je s prilbou Davida Jet. Když se chci kochat, beru je i na silnějšího nahace a do 13Okm bez problemu. Za me jsou to solidni, dobře vypadajici bryle za dobrou cenu.

TL

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, jak to vypadá moje motocyklové brýle dosluhují. Máte tipy po jaké značce se dívat, případně kde nakoupit? Halcyon nebo nějaká jiná? Jde mi o naprostou klasiku - letecké brýle, a kvalitu tj. podšité kůží.

Hodně se mi líbí tyhle, jen ta cena je docela dost :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...